Soela väina mängud võitis Mustjala (1)

Laupäeval Mustjala staadionil toimunud XXIII Soela väina mängudel, kus osalesid Emmaste vald Hiiumaalt ning Leisi ja Mustjala vald Saaremaalt, olid võõrustajad külalisvõistlejaist üle, saavutades koduseinte toel üldvõidu. Hiiumaa Käina valla esindus seekord teadmata põhjustel ei osalenud.

Võisteldi petangis, rahvuslikel spordialadel ja võrkpallis. Murusuusa võistluse võitis kindlalt Mustjala esindus koosseisus Toivo Lõhmus, Katrin Ader, Heimar Põld, Valdo Oder ja Elle Viira. Teise koha saavutas Emmaste vald ja kolmandaks jäi Leisi valla esindus. Täpsusviske võitis Leisi vald (Enno Reis, Arvo Lepp, Priit Nurk, Malle Rahu, Lii Mägi ja Ene Kask).

Teiseks jäi Mustjala ja kolmandaks Emmaste esindus. Kotisjooksu võitis Mustjala võistkond koosseisus Kirsti Malmström, Toivo Lõhmus, Liili Ader, Priit Miller, Katrin Ader ja Jaan Kaju. Teine koht läks Leisile ja kolmas koht Emmaste esindusele. Võrkpallimängus võitis kuldmedalid Leisi esindus, kus mängisid Ludvik Mõtlep, Arvo Lepp, Priit Nurk, Kaupo Villsaar, Tiit Põlluäär, Lii Mägi ja Ene Kask. Hõbemedalid kuulusid Mustjala ja pronksmedalid Emmaste võrkpallureile. Petangiturniiri võitis Mustjala võistkond koosseisus Jaanus Pere, Ilmar Pungar ja Tiina Siinvert. Teine koht kuulus Leisi vallale ja hiidlased jäid kolmandaks.

Üldarvestuses võitis Mustjala vald 21 punktiga. Järgnesid Leisi (18) ja Emmaste (11 punkti). Mänge toetas Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp. Erilised tänusõnad korraldajatele ja kooli kokkadele. Järgmised Soela väina mängud on tuleval suvel Hiiumaal Käinas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)