Salme vallavanem sattus koos perega liiklusõnnetusse (63)

Salme vallavanem sattus koos perega liiklusõnnetusse

ÕNNELIK ÕNNETUS: Ehkki Salme valla auto läheb mahakandmisele, pääsesid sõidukis viibinud inimesed õnnetusest suuremate vigastusteta. Foto: Politsei

Salme vallavanem Kalmer Poopuu sattus teisipäeva õhtupoolikul oma tööautoga Läänemaal liiklusõnnetusse. Kraavi sõitnud autos sai vigastada kolm inimest, kes toimetati haiglasse.

Kuigi ka Kalmeri abikaasa Mare ja nende 10-aastane tütar viidi õnnetuspaigalt Tallinna haiglasse, pääsesid nemad avariist suuremate vigastusteta.

Eile pärastlõunal endiselt haiglas viibinud Salme vallavanem Kalmer Poopuu ütles Saarte Häälele, et õnnetuse põhjuseks oli väga kehv ilm ning ilmselt ka hetkeline tähelepanematus.
Liiklusõnnetus juhtus Poopuu sõnul tema tööautoga ja sellisel teelõigul, kus on parasjagu käimas teeremont. Lisaks oli kõnealuses kohas just olnud väga tugev vihmasadu.

“Auto hakkas vibama, üritasin seda teel hoida, aga ei õnnestunud,” tunnistas ta. Poopuu sõnul läks kraavisõidul vähemalt nii palju õnneks, et tal õnnestus vältida auto üle katuse rullumist.
“Saime ise autost välja,” kinnitas ta. Poopuu sõnul oli Mustamäe haiglas samal päeval kuulda olnud, et väga kehva ilma tõttu oli juhtunud veel mitu avariid, kust inimesi haiglasse toodi. “Ilm oli selline. Tohutu vihm oli sadanud,” lisas ta.

Sündmuskohale rutanud päästjad võtsid sõiduki süttimise vältimiseks lahti auto aku juhtmed ja puhastasid tee liikluseks.
Salme vallavalitsuses ei osatud eile veel öelda, mis täpselt juhtus ja millal vallavanem tööle naaseb.

Kertu Kalmus, Evely Aavik


Õnnetus

Politsei andmetel juhtus õnnetus teisipäeval, 16. augustil kell 16.36 Läänemaal Risti vallas Risti–Virtsu maantee neljandal kilomeetril, kus sõiduauto Honda, mida juhtis 52-aastane Kalmer, sõitis teelt välja kraavi. Sõidukijuht ja kaasreisija, 46-a Mare toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse ning teine kaasreisija, 10-a tüdruk Tallinna lastehaiglasse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 154 korda, sh täna 1)