Kuhu minna

Neljapäev, 18. august

KINO
Divas kl 18 ulmedraama Melanhoolia. Pilet 3.20.

TEATER
Kaarma kihelkonnas Kirikukülas Kallase pere kodutalu õuel kl 19 tähistab Kaarma kamberteater etendusega Rudolf. Kolm elu lugu vahelelaulmisega Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 20. aastapäeva. Pääsmed 3 €, 2 € (pensionäridele) ja 1 € (üle meetri õpilastele) on müügil õueväravas tund enne algust. Info tel 52 90 869.

TANTS
Divas Summer@Diva. Dresscode: suvine.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Sissepääs tasuta.
Ööbiku klubis Ladies Night@Ööbik: DJ DHR. Vanusepiirang 18+. Sissepääs kõigile kogu öö tasuta ja esimestele leedidele maja poolt tasuta jook.
Club Privilege’is Weekend Starter. Sissepääs tasuta.

Reede, 19. august

KONTSERT
Arensburgi päikeseterrassil kell 20 Juhan Viidingu laulude õhtu. 20. sajandi Eesti ühe armastatuma poeedi Juhan Viidingu laule ja luulet esitavad multiinstrumentalist Tiit Kikas (flööt, viiul, mandoliin, kalimba, klaver jpm), noor ja üliandekas kitarrist Taavi Langi ja Juhan Viidingu õepoeg, laulja ja laulukirjutaja Jaagup Kreem. Huumoriga vürtsitatud, aga samas mõtisklev lavakava on saanud kiitvaid sõnu paljudelt eesti muusikakriitikutelt, Viidingu luulet esitatakse meisterlikult täiesti uues võtmes. Pilet 13 €. Piletid, lisainfo ja laudade broneerimine Arensburgi lounge’is Muusa, tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee .

KINO
Divas kl 18 ulmefilm Transformerid: Kuu varjukülg. Alla
12-a mittesoovitatav. Pilet 4 €.

TANTS
Vana Konna pubis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.
Luciferis Cool D. Biite lisab DJ Critical, saunde seab DJ Siim Metsmaa. Pääse 5 €.
Divas Dance Battle. Hüper-super tantsuvõistlus, kus parimal tantsijal on võimalus võita baarikrediiti. Auhindu jagub kõikidele osavõtjatele. Tantsusamme näitavad ette Diva tüdrukud. DJ Lillimägi.
Ööbiku klubis Suviselt hitine Ööbik. DJ Tom Lilienthal. Vanusepiirang 18+. Pilet 5 €. Naistele kuni üheni tasuta.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta.


Hea teada

Mönusas Villemis 15.–21.08 sulgemisnädal. Iga päev palju häid soodustusi. 18. augustil esineb Taniel Vares, 19. augustil ansambel Jahimehed, 20. augustil Päris Anny. Sissepääs tasuta.

Tulekul

ANNIE – Homme on parem

Viimsi harrastusteater KOMOS esitab: koguperemuusikal kahes vaatuses “ANNIE – Homme on parem” 24. augustil kell 19 Kuressaare Linnateatris.
Muusikal “Annie” põhineb Harold Grey koomiksil, mis alustas ilmumist Ameerikas 1924. aastal. Muusikal “Annie” toodi esimest korda Broadway lavale 1977. aastal. Muusika autor on Charles Strouse. Sama loo aineil valmis 1982. aastal ka film ja 1999. aastal selle uusversioon.

“Annie” jutustab loo 11-aastasest lastekodus elavast tüdrukust, kelle suurim unistus on otsida üles oma vanemad. Juhus viib ta kokku miljardär Oliver Warbucksiga, kelle ellu on seni mahtunud vaid raha ning võim. Nii Annie kui Warbucks avastavad ühel hetkel, et nende suurimad unistused võivad täituda kõige ootamatumal moel.

Loosse lisavad värvi ja külvavad üksjagu segadust lastekodu juhataja preili Hannigan ja tema pätist vend koos oma blondiinist sõbratariga.
Osades: Karolin Saar, Eddy Kont, Sulev Võrno, Hille Savi, Kristel Pedak, Margus Toomla, Rünno Karna, Liis Rebane, Valmo Vider jpt. Kaastegevad: Viimsi lapsed, noored ja ViiKerKoor.

Lavastaja Frantšeska Vakkum, koreograaf Kati Aid, koormeistrid Maire Pedak ja Age Toomsalu, kostüümid – Moonika Lausvee, lava ja valgus – Ivar Leemet, muusika- ja projektijuht Kalle Erm.
Pilet 5 €, perepilet 14 € müügil tund enne etenduse algust kohapeal.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)