Sareta buss sattus avariisse (5)

Kell 12.30 põrkasid Tallinnas Pärnu maantee maja 453F juures kokku sõiduauto Mercedes ja AS-ile Sareta kuuluv liinibuss. Kokkupõrke tagajärjel paiskus liinibuss vastu tänavavalgustusposti, mis kukkudes lõhkus Mercedese katuse. Inimesed liiklusõnnetuses kannatada ei saanud.

“Mercedes sõitis bussile ette,” kommenteeris lühidalt Sareta esindaja Ivar Liiv, lisades, et juhtumiga tegeleb edasi kindlustus.
Delfi.ee andmetel jäi Pärnu maanteel hoone 453F lähistel juhtunud õnnetuses süüdi Mercedese juht, kes oli parempööret sooritades põrganud vastu bussi. Bussijuht sõitis suurema kokkupõrke vältimiseks kõnniteele, kuid põrkas seal vastu posti. Tallinna–Kuressaare liinibussile saadeti appi asendusbuss, mis reisijad kohale sõidutas. Sündmuskohale kutsuti ka politsei.

“Politsei aitas osapooltel sündmuskohal vastavad dokumendid täita ning edasi tegeleb juhtumiga kindlustus,” ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Aleksandra Solntseva Saar-te Häälele, selgitades, et kui õnnetuses kannatanuid pole, siis tegelebki juhtumiga vaid kindlustus.
Bussifirma Sareta juht Henno Liiv ei osanud juhtunut eile õhtul Saarte Häälele kuidagi kommenteerida. “Tean, et midagi juhtus, aga mis täpsemalt, see on veel selgitamisel,” sõnas Liiv, kes ise tõttas sündmuskohale.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 57 korda, sh täna 1)