Saarlanna valmistub Miss Universe’i võistluseks (10)

Saarlanna valmistub Miss Universe’i võistluseks

ETTEVALMISTUSTE KOHUSTUSLIK OSA: Portfoolio jaoks pildistamine. Foto: Herkki-Erich Merila

Saarlannast miss Estonia 2011 Madli Vilsaril on jäänud poolteist nädalat lennuni Brasiiliasse São Paolos toimuvale Miss Universe’i lõppvõistlusele.

Kõigi huviliste jaoks peab Madli Vilsar naisteajakirja Buduaar veebikeskkonnas missipäevikut. Seal kirjutatust selgub, et ettevalmistused on ladusalt läinud ja mured seoses viisa taotlemise ning sponsorite ja kleitide leidmisega on vaikselt lahenema hakanud.
“Esiteks ma loodan, et saan viisa õigeks ajaks kätte. Selle taotlemiseks oli vaja tervet posu dokumente ja tõendusmaterjale, et ma ei taha Brasiiliasse mässu õhutama ja muud koerust tegema minna, vaid ikka asja pärast. Kui konsulaat Helsingis teisiti ei otsusta, siis teoreetiliselt peaksin täpselt enne lendu paberid kätte saama,” kirjutab miss Estonia oma veebipäevikus.

Selle eest, et Eestit esindav kaunitar kolm nädalat järjest iga päev pärast varahommikust äratust värske ja puhanud välja näeks, hoolitseb Marvelous Group OÜ suurepärase Itaalia brändi Karaja toodetega, mida kasutavad lavasõudes maailmakuulsad disainerid, näiteks Calvin Klein, Roberto Cavalli, Burberry, Carolina Herrera ja teised. “Neilt saadud vahenditega kaasneb ka meigikoolitus. Loodan nende abiga kogu aja hea välja näha,” lisab Madli. Ettevõtete abivalmidust näitab ka see, et näiteks miss Estonia eilse usutlemise ajal tuli teade Kingakaubamaja.ee kingitusest kaunitarile – nimelt toetab ettevõte neidu kahe kingapaariga.

Rahvuslike viiskudega Brasiiliat vallutama

Suurt tähelepanu on meedias pälvinud Miss Estonia kleidimure ning viimaks saab Madli Vilsar öelda, et kleidid on olemas. “Põhiline asi, mida inimesed minult alati küsivad, on see, et kas mul on kleidid olemas. Näiteks üliandekas noor disainer Liina Stein varustab mind mitme ilusa kleidiga. Samuti saan ma maailmale näidata Tiina Talumehe loomingut,” seisab Buduaaris.

Kõige huvitavamaks osaks kleitidest peab miss Estonia rahvuslikku kostüümi, mille autor Teele Koel väga minimalistlikuks jättis, ning just saar-lasest disaineri loomingut lavalaudadel eksponeerides paneb miss Estonia endale kingade asemel jalga rahvuslikud viisud. “Mida lihtsam, seda parem,” kõlab justkui missi moto.

Ettevalmistustega lõpusirgel

Oma suureks üllatuseks avastas Madli, et poodides ringi käies on raske leida sobivaid esinduslikke riideid. “Üks asi on pidulikud galaõhtud, kuid ka vabal ajal peab kolm nädalat rabav välja nägema,” kirjutab miss, lisades, et tema pikkusele on pea võimatu saada näiteks täispikkuses teksapükse või piisavalt keha katvaid vabaajakleite.
Viimaste ettevalmistuste hulka kuulub ka portugali keele õppimine ja teadmistepagasi täiendamine missinduse vallas, lisaks mõned pildistamised.

Ka avaldab miss Estonia 2011 lootust, et ilmselt ei jää ta välismaise missikaruselli finaalvõistlusel üksi – nimelt jõuti hiljutisel kohtumisel Eesti Miss Estonia kaubamärgi omaniku ja korraldaja Valeri Kirsiga otsusele, et kui vähegi võimalik, sõidab miss Estonia 2009 Diana Arno rahvusliku direktori asetäitjana saarlannat Brasiiliasse võistluse viimasteks päevadeks toetama, st finaalgalaks ehk ajaks, mil rahvuslikud direktorid kokku tulevad ja žüriiga asjaajamiseks läheb. “See ei ole veel sada protsenti kindel, aga me anname endast parima, et nii läheks,” ütles Madli Vilsar
Saarte Häälele.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 79 korda, sh täna 1)