Kuhu minna

Kolmapäev, 10. august

KINO
Divas kl 18 Armastusemüür. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 3.20 €.
Kuressaare kuursaali terrassil ÖÖkino. Kl 22 Päris koopia. Piletid müügil enne algust kohapeal hinnaga 3.50 ja soodushinnaga 2 € (õpilastele, tudengitele ja pensionäridele). Filmimeelsed järelpeod toimuvad Sadhu kohvikus.

TEATER
Kuressaare linnuses kl 19 Mõeldes Jean-Paul Sartre’ile – Timukas. Saaremaa rahvateatri ja Orissaare kultuurimaja koostööprojekt. Pilet 4 €. Info Anu Viljaste, tel 45 45 160.

ÜRITUS
Orissaare spordihoones kl 20 võimlemisklubi Janika kontsert.

TANTS
Divas Happy Wednesday.
Club Privilege’is Klassikaline Kolmapäev. Sissepääs tasuta.

Neljapäev, 11. august

KINO
Divas kl 18 Armastusemüür. Pilet 3.20.
Kuressaare kuursaali terrassil ÖÖkino. Kl 22 Submariin.

ÜRITUS
Kärla pargis kl 19 Kärla Triip 2011. Triibutavad Ivo Linna & Rock Hotel, soojenduseks triibutab Marvi Vallaste. Pilet 5 € ja 2 € (7–15-a lapsed). Kel Kärla triip seljas, sellele pilet poole hinnaga! Kell 18–21 avatud töötuba Kärla-triibulised paelad, osamaks 0.50 €.

TANTS
Divas Summer@Diva. Dress-code: suvine.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Sissepääs tasuta.
Ööbiku klubis Ladies Night @Ööbik. Naistele tasuta.
Club Privilege’is Weekend Starter. Sissepääs tasuta.

KONTSERT
Arensburgi päikeseterrassil kl 20 kontsert 1001 ööd. Armastuslaule ja ballaade laiast maailmast ja erinevatest ajastustest esitavad Helin-Mari Arder (laul), Indrek Kalda (viiul) ja Sven Kullerkupp (klahvpillid). Pilet 12 €. Lisainfo ja laudade broneerimine Arensburgi lounge’is Muusa, tel 45 24 707.
Veski trahteri õuel kl 19 Saarte pärimuskultuuri suvi 2011. Regilauluansamblid Ammuker (naised) ja Soe Jutt (mehed). Rahvamuusikaansambel Küi Sõrvest. Tasuta.


Tulekul

KÄRLA TRIIP 11. augustil Kärla pargis

Kärla Triip on Kärla valla suvekontsertide sari, mis pakub head muusikat ja aitab hinge sees hoida Kärla rahvamustritel. See on muusika folgist ja rock’ n’ roll’ist bluusi ja jazz’ini. See on Kärla rahvamuster, mis võidab nii kohalike, suvitajate kui ka turistide südamed.
Möödunud aasta peaesinejad olid Kukerpillid ning ühise töö käigus sai valmis tehtud ja triibutatud külade infotahvlid, mis kõikide möödujate pilke köidavad.

Sellesuvine Kärla Triip toimub neljapäeval, 11. augustil kl 19 Kärla pargis. Triibutavad Ivo Linna & Rock Hotel, soojendab Marvi Vallaste.
Kl 18–21 on avatud töötuba, kus sel aastal õpime kuduma-punuma Kärla-triibulisi paelu. Kui oled osav õpilane, saad selgeks kõladega kudumise võtted ja säärepaela punumise. Töötoas osalemiseks tuleb loovutada 50 senti.

Kärla vallavanem Villi Pihl: “Kärla triip – see on meie, Kärla kihelkonna rahvariideseelikutest võetud muster ja värvid. Me soovime, et seda tunneksid ja teaksid kõik meie valla elanikud. Kärla Triip on pidu, kus kõik kokkutulnud saavad nautida head muusikat, tantsu lüüa, triibutada ja leida head inspiratsiooni pikaks talveks.” Sissepääs 5 €, 7–15-a lastele 2 €, piletid müügil tund enne kontserdi algust kohapeal.

Kel Kärla triibumuster seljas, sellele pilet poole hinnaga!
Paduvihma korral kolime Sõmera klubisse.
Tulge – triibutame koos!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)