Uus taaskasutussait Spunk.ee

Spunk.ee aitab ära anda asju, millele omanik ise otstarvet ei leia. Olgu nendeks väikelaste tarbed või üle jäänud ehitusmaterjalid.

Sellise toreda sõna nagu “spunk” leiutas Pipi Pikksukk. Tähendust otsides üritas ta seda sobitada lambale ja läks spungikahtlusega koguni arsti juurde, kuid meie arvates võiks sellele sõnale otstarbe leida just üksteise abistamise ja rohelise mõtlemise vallas.

Meil kõigil on asju, mida me ise enam ei vaja, aga mis on äraviskamiseks liiga head ja mõnusad. Proovime neile leida hooliva omaniku, kes oskab neid vääriliselt hinnata, nagu juhtus ühes teises muinasjutus. Lastelugudele viitamine ei tähenda muidugi ainult pehmeid väärtusi, sest on ka abivalmis mehi, kel on koduehitusest näiteks ehitusmaterjali üle jäänud. Miks peaks selle prügimäele saatma?

Esialgu ei saa me veel pakkuda võimalust, et postikulud tasub asja eest saaja otse Eesti Postile. Seega selle variandi valikul peaks saaja tasuma postikulu saatjale, ent tulevikus leiame Eesti Posti abiga ka selles osas mugavama tee.
Anname ja saame vastastikku heameelt!

Spunk.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)