Augustis saab kandideerida kõrgkoolidesse

Tartu ülikooli avatud ülikooli toimub vastuvõtt 15.–26. augustini, avaldusi saab esitada aadressil www.sais.ee , ülikoolis kohapeal ja selle esindustes. Nii nagu varasematelgi aastatel nii ka sel aastal saavad Tartu ülikooli avatud ülikooli astujad esitada dokumendid Kuressaares.

Dokumente võetakse vastu 15. augustist 19. augustini kell 10–16 Pargi tn 5 (2. korrus), SA-s Ülikoolide Keskus Saaremaal. Vastu võetakse avaldusi, asumaks õppima nii kõrghariduse esimeses astmes (bakalaureuseõpe ja rakenduskõrgharidus) kui ka teises astmes (magistriõpe).

Avatud ülikoolis õppima asumiseks ei ole vaja riigieksameid sooritada, arvesse võetakse gümnaasiumi lõputunnistuse hinded ja sisseastumiseksamite tulemused. Sisseastumiseksamiteks on enamasti kirjalik test, essee või sisseastumis-intervjuu.
Mõnel erialal võib nõutav või soovitatav tingimus olla varasem töökogemus.
Täpsem info sisseastumistingimustest on Tartu ülikooli kodulehel www.ut.ee/sisseastumine .

Eesti maaülikooli täiendav vastuvõtt rakenduskõrghariduse, bakalaureuse, loomaarsti ja ehitusinseneri päevaõppe riigieelarvevälistele (REV) õppekohtadele ja magistriõppe vabadele kohtadele kestab 12. augustini, kaugõppe osas saab kõikidele erialadele avaldusi esitada 18. augustini.
Täpsem info: www.emu.ee/sisseastujale , tel 73 13 048, e-post vastuv@emu.ee .

Ka Tallinna ülikool kuulutas välja täiendava vastuvõtu. Dokumente saab esitada 17.–18. august sisseastumise infosüsteemis SAIS (www.sais.ee) või Tallinna ülikoolis kohapeal kell 10–16 ruumis T-223 (Narva mnt 25 õppehoones). Täpsem info erialade kohta TLÜ kodulehel www.tlu.ee/vastuvott .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 93 korda, sh täna 1)