Üleskutse: Fotovõistlus Eesti inimarengu aruande illustreerimiseks (1)

Eesti koostöö kogu kuulutab välja fotovõistluse “Siin on ilus elada”, et leida pildid, mis hakkavad illustreerima septembris ilmuvat Eesti inimarengu aruannet 2011. Juba traditsiooniks kujunenud konkursil võivad osaleda kõik soovijad.

“Käesolev inimarengu aruanne on mitmes mõttes eriline, keskendudes eelkõige Eesti 20 taasiseseisvumisaasta saavutustele ning võrdluspildile meie naabritega Lätis ja Leedus, Läänemere ümbruses ja Euroopa Liidus. Alanud fotovõistlus annab igaühele hea võimaluse aidata kaasa Eesti ühe väärikama  ja olulisema väljaande illustreerimisel,” ütles koostöö kogu juhatuse esimees Peep Mühls.

Fotovõistluse “Siin on ilus elada” paremad tööd hakkavad kaunistama Eesti inimarengu aruannet 2011. Konkursi toetajad on Tallink ja Eesti ajalehed, kes on osalejatele välja pannud rohkelt väärt auhindu. Peaauhinnaks on Apple’i iPad koos ajalehtede digiversioonide kasutusõigusega.
Konkursil võivad osaleda kõik soovijad. Osalemiseks sobivad ainult fotod parameetritega 1600 1200 pikslit või 1200 x 1600 pikslit, formaat .jpg, või paberkandjal. Ühe autori esitatud tööde arv ei ole piiratud.

Loovtööde esitamise lõpptähtaeg on hiljemalt 9. august käesoleval aastal. Võistlustöid hindab žürii, kuhu kuuluvad tuntud inimesed ja oma ala asjatundjad. Teemad, millel oodatakse kaastöid, on järgmised: “Eestimaa värvid”, “Vabaduse lapsed”, “Meie Läänemere naabrid”. Konkursi täpsemad tingimused on saadaval Eesti koostöö kogu kodulehel www.kogu.ee .
Anna oma panus Eesti ühte esinduslikumasse raamatusse!

Eesti Koostöö Kogu

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)