Tenniseväljakut hakkab rajama OÜ Saare Tennisekeskus

Üleeile lõppenud Staadioni 1 kinnistu hoonestusõiguse konkursile Kuressaares laekus vaid üks pakkumine ja selle tegi OÜ Saare Tennisekeskus. Nimetatud firma hakkab kõnealusele krundile rajama uut modernset tennisekeskust, mis suure tõenäosusega peaks valmima juba hilissügisel.

Hoonestusõiguse konkursi välja kuulutanud SA Kuressaare Spordibaasid nõukogu liige Toivo Alt ütles, et tähtajaks laekus vaid üks pakkumine. “Selle esitas OÜ Saare Tennisekeskus, mille omanikeks on ärimees Vjatšeslav Leedo perekonnaliikmed,” ütles Alt.

Küsimusele, kui suur see pakkumine oli, vastas Alt: “Täpseid summasid ma hetkel peast ei mäleta, võin aga kinnitada, et see jäi miinimumsumma lähistele. Palju olulisem on, et juba lähiajal saab meie linn kaasaegse tennisekeskuse ja me ei pea enam tennist mängima külmas ja kõledas kilehallis.” Kuressaare uus tennisekeskus tuleb kolme mänguväljakuga ja suure tõenäosusega vaipkattega.

Vastavalt konkursi tingimustele antakse hoonestusõigus Staadioni 1 kinnistuosale 30 aastaks ja uus tennisekeskus peaks valmima 2012. aasta maiks. Toivo Alt aga avaldas arvamust, et tennist saab uues keskuses mängida juba enne esimese lume tulekut. Praeguse tennisehalli tulevikku on seostatud näiteks jalgpalliga. Nimelt võiks sellest talvel külmavõitu hallist saada ideaalne kunstmuruga treeningpaik just jalgpallureile.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)