Lugeja kiri: Täname laste suvepäevade toetajaid!

Tänaseks võime ajalukku kirjutada juba üheksandad Saaremaa intellektipuudega laste suvepäevad. Pea nädalajagu päikest, tegutsemis- ja koosolemislusti laadis meid kõiki positiivsete emotsioonide ja energiaga.

Üheksa aastat on pikk aeg. Kõigis neis laagrisuvedes on olnud midagi ühist ja midagi ainult sellele suvele omast. Teist korda toimus meie ettevõtmine telklaagrina kasvataja Maie Laipaiga koduõuel. Lastele seal väga meeldib.

Osavõtjatele sai suurimaks sõbraks pererahva koer Kuti ning laagri pesamuna, kasvataja Maie lapselaps Regor, keda kõik osavõtjad hoida ja valvata aitasid. Seega võime taas kord tõdeda, et toimisime need päevad ühe suure ja sõbraliku perena. Pere kipub küll iga aastaga suuremaks minema, sest suvepäevaliste arv üha kasvab, kuid see fakt valmistab korraldajatele ainult rõõmu. Järelikult on seda ettevõtmist lastele vaja.

Sellest suvest jäi kõigile osalejatele mälestuseks enda kaunistatud T-särk, veel valmistasime ehteid, käisime ratsutamas, tutvusime seltskonnatantsu algtõdedega ja õppisime aeglast valssi ning rumbat. Täitus laste ammune soov näha lähedalt üht ralliässa ning oma käega ralliautot katsuda ja ühtlasi küsida kõike, mis selle teemaga seoses huvi pakub. Saime hulgaliselt kasulikke teadmisi ja oskusi päästeametilt, politseilt, merevalvekeskuselt.

Olid ka traditsioonilised grilliõhtud, viktoriinid, mängud ja tantsud, spordivõistlused, ööhäire jne. Veel jääb neid suvepäevi eriliseks tegema üks kogu öö kestnud äikeseilm ja vihmasadu, mis küll enamikule lastest tõi vaid hea une, vaatamata niiskele küljealusele. Laagri õnnestumise eest täname hasartmängumaksu nõukogu, laste koduvaldasid, Kuressaare linnavalitsust, Saaremaa päästeteenistust, Kallemäe kooli, Ulvi Põldemaad, Siiri Saart, Meie Maad, Saaremaa Kaitseliitu, Janne Nurmikut, Tom Rüütlit, Taavi Raunistet, Janek Puhvi, Valter, Oliver ja Marii Laipaika, Triin Hendriksoni, Juuli Ellikut, Helje Kreemi, Inga Tänavat, Hilja ja Kaarel Kitti, Oili Tänavat, Ivo Ratast, Kaire Kiili, Aive Tammsalu, Eha Ennemuisti, Jürgo Engsot, Maris Talvikut, Riida Kaske, Kristel Saart, Piret Mägi, Morten Mägi Ravni, Ivo Käski, Katrin Vaherit, Ilme Siinpoega, Riina Aderit, Meelis Juhandit, merevalvekeskuse töötajaid, Lembit Soe rallitiimi, anonüümseid annetajaid ja Valjala vallavalitsust.

Lembi, Maie, Annaliisa

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)