Saarlase ja tema meeskonna projekt pälvis tunnustuse

Tartumaa tervisespordikeskuses toimunud konkursil “Märka Leaderit”. Pidulikul lõpetamisel oli “hõbemedalit” vastu võtmas Tabivere vallas Kaiaveres asuva osaühingu Vudila saarlasest rajaja ja omanik Kajar Lember.

OÜ Vudila sai ettevõtluse kategoorias 16 nominendi hulgast hõbemedali projekti “Vudila mängumaa atraktsioonid” eest. “See on neljas suurem tunnustus, mida pisut rohkem kui aastase tegutsemisperioodi juures turismi- ja puhkemajanduse valdkonnas pälvinud oleme. Mõistagi teeb iga autasu meele rõõmsaks, sest see tõestab, et sind on märgatud,” ütles Vudila peremees Kajar Lember.

“Tänusõnad ka Jõgevamaa ettevõtlus- ja arenduskeskusele, Jõgevamaa omavalitsuste liidule ja Jõgevamaa koostöökojale, kes meid konkursile “Märka Leaderit” esitasid. Tartumaal oli meeldiv kokku saada ka teiste ettevõtjate ja mittetulundusühingutega. Vastav Euroopa Liidu meede võimaldab olulisi asju ära teha ka sellistes valdkondades, mille edendamiseks igapäevastest vahenditest sageli puudu tuleb,” arvas Kajar Lember.

“Auhinnaks saadud tänukirjale ja “hõbemedalile”, mida küll asendab kaunis meene lepatriinu näol, leiame ka Vudilas sellise koha, kus ta meie külastajatele hästi nähtav on,” lisas ta.

Kokku on Leaderi abiga mängumaad aastate jooksul toetatud 61 000 euroga ja selle eest on Vudilas soetatud batuute ja turnimisatraktsioone ning puhastusseadmete soetamisega pandi alus veepargi rajamisele. Viimases Leader- meetme voorus toetati Vudilat, et soetada täisautomaatne elektrigeneraator, mis tagab mängumaal alati stabiilse elektrivarustuse.

Jaan Lukas
Jõgevamaa ajakirjanik
OÜ Jaan-Ivo Lukas meediabüroo

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)