Kompetentsikeskuse arhitektuurikonkursile laekus 11 tööd (1)

Eile lõppes Kuressaarde rajatava väikelaevaehituse kompetentsikeskuse arhitektuurikonkursile tööde esitamise tähtaeg ning kokku laekus ideekonkursile 11 tööd.

MTÜ Kuressaare Campuse kontaktisik Jaanis Prii sõnas Saarte Häälele, et konkursile esitatud 11 ideed on täitsa normaalne arv, lisades, et praegu toimub laekunud tööde tehniline kontroll.

“Komisjon kontrollib, kas kõik vajalikud dokumendid on töödega kaasas,” täpsustas Prii. Ideekonkursile laekunud võistlustööde sisuline hindamine algab alles hiljem ning võistlustööd avalikustatakse 29. juulil ning kõikidest ideekonkursil osalenud võistlustöödest pannakse kokku näitus Kuressaare kultuurikeskuses.

Võistlusülesandeks oli TTÜ Kuressaare kolledži õppehoone ja väikelaevade katsebasseini arhitektuurse eskiislahenduse ja krundi asendiplaanilise lahenduse kavandamine. Seoses erialaõppega TTÜ Kuressaare kolledžis on vaja ehitada katsebasseinihoone, milles oleks väikelaevade katsetamiseks vajalik väike kanal (katsebasseinis sõidab rööbaste peal raam, mis veab laevamudelit edasi-tagasi).

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)