Rein Lang rännuhimulistele: minge Saaremaa ooperipäevadele

Kultuuriminister Rein Lang peaministri ülesannetes manitses eile kõiki seiklushimulisi inimesi, kes kavatsevad reisida mõnda riiki, mille on välisministeerium ohtlikuks hinnanud, et tegemist ei ole ainult isikliku asjaga, vaid see võib osutuda väga kulukaks ka riigile ja kõigile maksumaksjatele.

“Ärge, uhuumehed ja teised inimesed, valage õli tulle nendel retkedel,” kõlas ka rahandusminister Jürgen Ligi palve. ˇ

Lang lisas, et elamusi saab ka lähemalt ja soovitas sõita Saaremaale ooperipäevadele või külastada Kadriorus juunioride kergejõustiku meistrivõistlusi. “Ilusat suve ja nautige!” sõnas ta.

Primus tõrvas valel ajal
Mitmed ooperisõbrad tundsid esmaspäeva õhtul pahameelt, et just enne ooperipäevade avaüritust olevat ära tõrvatud linnuse peasissekäigu puusilla piirded. Olgugi et käsipuud olid metallist äärtega piiratud, avaldas külastaja, et tõrvaga kaasnes tugev lõhn ja hirm, et kui äkki lähen peene kostüümiga sinna vastu, mis siis saab?
Kuressaare linnapea Mati Mäetalu ütles, et Kuressaare linnavalitsus tellis nimetatud töö OÜ Primus PR-ilt.
“Kokkuleppe oli, et käigutee laudis immutatakse vahemikus 11.–15. juuli ja käsipuud peale ooperipäevi. Linnavalitsuse arupärimisele, miks OÜ Primus tõrvas käsipuud esmapäeva õhtul, töö projektijuht Lembo Piip mõistlikku selgitust anda ei osanud,” selgitas linnapea, avaldades, et tegu on kahetsusväärse juhtumiga, mille eest vastutab OÜ Primus PR.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)