Stripiklubide omanikud leppisid ära (2)

Pärnu maakohtu Kuressaare kohtumajas lõpetati kriminaalmenetlus Kuressaare striptiisiklubi Aspasia pidaja Olev Kiirendi suhtes, sest süüdistatav ja kannatanu, konkureeriva klubi omanik, leppisid omavahel ära.

Vastavalt lepituskokkuleppele on Olev Kiirend nõus kannatanu ettepanekuga kohtuda neile sobivas kohas ning vestelda juhtunust ning jõuda ühisele seisukohale probleemi lõplikuks lahendamiseks.

Tüli kahe striptiisiklubi omaniku vahel lahvatas 2009. aasta suvel Ärtu baaris, kui sinna ilmus konkureeriva ettevõtte Aspasia omanik Olev Kiirend.
Kiirendi ja Õilme Mägi vahel tekkis kähmlus, millest teavitati ka politseid, kes alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust. Mullu sügisel pidi kehalises väärkohtlemises süüdistatav Olev Kiirend kohtu ette astuma.

Kiirend kinnitas toona Saarte Häälele, et ei ole kellelegi liiga teinud ning astub kohtu ette julge südamega. Tüli teine osapool oli samuti ehmunud, et Kiirendi juhtum kohtus arutlusele tuleb ning kinnitas, et soovib asjale siiski kohtuvälist lahendust.

Kiirend pidi kohtu ette astuma eelmise aasta lõpus, kuid ta ei ilmunud istungile, tuues põhjuseks, et ei olnud ajast teadlik. Kannatanu tegi aga ettepaneku leppimiseks. Lääne ringkonnaprokuratuur otsustas läbi viia lepitusmenetluse. Lepitusmenetluse käigus määratakse lepitaja, kes saadab prokuratuurile aruande asja kulgemise kohta ja seejärel kriminaalmenetlus lõpetatakse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)