Kolmas päev: suured võidud ja loosiootus

Saarte mängude kolmandal päeval alustasid oma võistlust golfarid. Eelmistel mängudel viimaste seas olnud mehed on suutnud oma taset parandada ja kerkivad ülespoole. Pärast esimest ringi on saarlaste parim Rein Kuusk, olles 71 mängija hulgas 56. kohal. Tõnu Toompuu on 62., Siim Auväärt 64. ja Andrus Sepa 68. Meeskondlikus arvestuses hoitakse 18 saare esinduse seas 16. kohta.

Esmakordselt osalevad naisgolfimängijad hoiavad siiski madalamat pofiili. Anu Hanson on 44 mängija seas 36. kohal, Ingrid Hinn 37. ning Riina Paluvee ja Külli Saart on 44. positsioonil. Naiskondlikus arvestuses ollakse 10 saare seas hetkel tagantpoolt esimesed.

Purjetajad said kogeda nii äikest kui ka tuulevaikust. Enne Laser Radialide sõitu möllanud äike läks sujuvalt üle tuulevaikuseks ning praktiliselt peegelsiledal merel esimesse märki loksunud, katkestati sõit. Mõne aja pärast tuul siiski tõusis ja kaks sõitu sai sõidetud. Kõvasti parandas oma positsioone Gert Poopuu, kes teenis eile 13. ja 4. koha ning tõusis kokkuvõttes 18-ndaks. Rimo Timm jätkab pärast 23. ja 6. koha saamist kokkuvõttes 5. kohal, kuid eesolijad libisesid veidi kaugemale. Timmi oma sõnul on kõik veel võimalik.

Jalgpallis sai lahenduse naiskonna tulevik, sest lootused teise parema naiskonnana alagrupist poolfinaali pääseda ei täitunud. Täbaralt käis tennisistide käsi. Nii Mihkel Kruusmägi, Rauno Gull kui ka Priit Suluste pidid tasavägistes mängudes leppima kaotuste ja väljalangemisega. Kahte esimest ootab veel ees paarismäng.

Võrkpallurid jätkasid võidulainel, kui naiskond alistas 3 : 0 Rhodose ja meeskond sama tulemusega Fäärid. Meeste treener Edgar Haavik ütles delegatsiooni igaõhtusel kogunemisel, et see oli vajalik mäng. Seda just põhjusel, et Fäärid olid senistest vastastest tugevamad ning mängijad ei saanud enam kerget jalutuskäiku kogeda, vaid pidid oma oskusi paremini näitama.

Korvpallurid jätkasid võitude seeriat. Täna alistati oodatult suurelt Frøya saar. Lõpptulemuseks kujunes 133 : 32.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)