Saarlanna Madli Vilsar krooniti miss Estoniaks (11)

Saarlanna Madli Vilsar krooniti miss Estoniaks

SAAREMAINE ILU: Õhtulehele antud intervjuus pidas ürituse peakorraldaja Valeri Kirss Madli trumbiks tema loomulikku saaremaist ilu ning sära silmades ja mõistuses. Jaan Künnap

Laupäeval krooniti Virtsu aleviku muuseumitoas järjekordseks miss Estoniaks Saaremaalt pärit särasilmne ja loomuliku iluga hiilgav 20-aastane Madli Vilsar.

“Võidurõõmus tunne on. Hea meel, et loomulik ilu oli üle kunstripsmetest ja -küüntest, juuksepikendustest ja rinnasuurendustest,” ütles Eesti miss Estonia 2011 Madli Vilsar Saarte Häälele.

Miss Estoniat ei heidutanud oma sõnul asjaolu, et tema kroonimistseremoonia leidis aset tagasihoidlikus Virtsu muuseumitoas. “Kuna Eesti on väike riik, pole häbi üritust väikselt pidada, eriti veel kui rahast on nappus,” sõnas ta. Madli Vilsar lisas, et tagasihoidlikes oludes oli võimalus näidata oma poseerimisoskusi ning tegemist on ka väga huvitava muuseumiga.

Äsjavalitud miss Estonia Madli saab võimaluse esindada Eestit 12. septembril Brasiilias Saõ Paolos toimuval iludusvõistlusel Miss Universe 2011. Seda muidugi juhul, kui selle nädala jooksul saadakse kokku vajalik summa osalustasu maksmiseks.
“Numbritest on raske rääkida, aga iga väiksemgi toetus on teretulnud,” sõnas Madli, rõhutades, et tegemist on siiski terve Eesti riigi esindamisega. “Näitame kogu maailmale, et väikeses Eestis on andekaid, intelligentseid ja ilusaid tüdrukuid!”

Lõppvõistlusele pääsemiseks tuli kirjutada essee iseendast, vajalik oli fotoseeria ja talendinumber ning heategu. Esmalt valis peakorraldaja Valeri Kirss fotode alusel välja kümme paremat neidu ning pärast isiklikke kohtumisi neli finalisti.
Miss Estonia 2011 valis kolmeliikmeline žürii, kuhu kuulusid miss Estonia 2009 Diana Arno, fotograaf Jaan Künnap ja Valeri Kirss. Kokku kandideeris missitiitlile 37 kaunitari.
Saarlanna on Miss Estoniaks varemgi valitud. Aastal 2008 sai tiitli Kadri Nõgu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)