Rängalt viga saanud tüdruk paraneb (11)

Kuressaare lähedal toimunud rolleriavariis raskelt vigastada saanud Eliis paraneb ning tema lähedased tänavad kogu südamest tüdrukutele appi tõtanud noormehi ja on tänulikud ka meedikutele.

“Kriitiline olukord on möödas,” rõõmustas Eliisi ema Jaanika, kelle sõnul läheb täieliku tervenemiseni küll aega, kuid ohtlik olukord on juba möödas. “Eliisi elu päästmiseks oli tähtis iga sekund ja tänu Kuressaare haigla arstidele see ka õnnestus,” ütleb Jaanika, lisades, et kõik tema tütrega tegelenud meedikud on väärt palju tänusõnu.

Poisid ruttasid appi

Ränk avarii juhtus 2. juunil Upa–Kuressaare kergliiklustee 1. kilomeetril, kus 18-aastase Gerdi juhitud motoroller Super Star kaotas juhitavuse ja paiskus külili. Juht Gerdi ja kaasreisija, 18-aastane Eliis viidi Kuressaare haiglasse. Eliis sai avariis tõsiseid vigastusi ja toimetati kohe edasi Tallinna haiglasse. Gerdi on tänaseks haiglast juba koju saanud.

Eliisi perekond on pisarateni liigutatud sellest, et rolleri kukkumist pealt näinud Karl, Lenno, Indrek ja Martin appi tormasid ning tüdrukuid abistama asusid. Kiirabi kutsus välja 13-aastane Karl ning mõne aja pärast täpsustati, et vaja on lausa kahte kiirabiautot.

“Nad istusid Upa bussijaamas ja nägid, kui tüdrukud rolleriga tulid,” rääkis kannatanu õde. Hiljem on poisid Eliisi emale korduvalt helistanud ja tüdruku tervise järele pärinud.

“Suur tänu neile ja sügav kummardus ka kõikidele teistele asjaosalistele,” ütles ema Jaanika, lisades, et terve nende pere on väga tänulik ka inimestele, kes teevad haiglas ja politseis oma tavapärast tööd.

Õelad kommentaarid

Pärast avariid ilmusid portaali www.saarlane.ee väga õelad kommentaarid nii avarii kui ka kannatanute kohta. Kuigi Eliisi lähedased kommentaare lugenud ei ole, vapustas kommenteerijate õelus ja tigedus nende sõpru. “Rumalad inimesed, kes ise ei suuda mitte midagi teha ja on nii negatiivsed,” arvas sellest Eliisi ema.

Ta lisas, et kõik halb tuleb inimestele endale kunagi tagasi ning internetis sapiseid kommentaare kirjutavad inimesed on kibestunud ega tea elust midagi. “Mõned ei saagi enne asjadest aru, kui nende oma lähedastega on midagi juhtunud,” sõnas Jaanika.

Loe ka juhtkirja.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)