Kuhu minna

Reede, 27. mai

KINO
Divas kl 18 Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel. Pilet 3.20 €.

KONTSERT
Saaremaa Sadamas kl 19 “Suvi algab”. Suvekuulutajad Marek Sadam ja Toomas Laur. Kontsert on tasuta.
Leisi keskkoolis kl 11.25 ja Orissaare kultuurimajas kl 14.30 esinevad Viljandi kultuuriakadeemia muusikatudengid. Kontserdid on tasuta!

ÜRITUS
Kuressaare linnuses kl 17 vestluspärastlõuna: Herrnhut – saarluse juured keset Euroopat. Oma 2007. ja 2008. a reisimuljeid Herrnhutist jagavad Õilme ja Raul Salumäe. Ürituse korraldab Saaremaa muuseum. Sellest osavõtu eelduseks ei ole kuulumine mingisse usukogudusse ja koosolekul ei ole kavas agiteerida ühe või teise usuvoolu kasuks. Pääs vestluspärastlõunale on Kuressaare linnuse sooduspiletiga: täiskasvanutele 2 €, kooli-ealistele lastele 1 €. Üritust toetab Eesti Kultuurkapital.
Orissaare lasteaia mängude toas rohevahetusest inspiratsiooni saanud riietevahetus. Oodatud on kõik, kellel on kodus korralikke ja kandmiskõlblikke lasteriideid, jalanõusid vms, mis otsivad uut väikest omanikku. Uksed on vahetuseks avatud kl 15–18.

TANTS
Divas Got a Little Captain in You. Tüüri keerab DJ Lillimägi. NB! Facebook attending listiga liitunutele tasuta sissepääs kuni kl 00.30! Attending list suletakse kl 22. Pilet kl 23–24 2 €, kl 24-st pilet 4 €.
Luciferis hooaja lõpupidu. DJ Peeter Kukk.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta. Kl 24-st pilet 2 eurot.
Mönusas Villemis Reede rokib. Saaremaa ansambel Monstercöuq.
Club Privileges DubŽi ja DnB austajatele: Maa-alune 12. DJ-puldis Huggo (Yagamatzu), Entropya, Kinkymint (XLRNetlabel).
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast. Sissepääs tasuta.

Laupäev, 28. mai

KONTSERT
Laimjala rahvamajas kl 12 ”Kõigi aegade parim kontsert”. Esinevad lauluringide solistid, ansamblid ja muud kooslused. Kontserdi lõpus saavad kõik torti süüa. Ole tubli ja tule kohale! Laulurõõm on suurim rõõm! Sissepääs täitsa muidu!
Veere külaplatsil kl 12 ”Laulud ja tantsud looduses”. Esinevad külalised Hanila vallast, Ehaviir Orissaare kultuurimajast ja Tornimäe rahvamaja taidlejad. Kontsert on tasuta ja pärast kontserti väike supisöömine kõigile. Kohal väike puhvet.

ÜRITUS
Muhus Uisurautamise pidu. Kl 16 Muhu kirikus Liival kontsert uisu toetuseks ”Tule, laul, ja tõuka uisku”. Esinevad Ivo Linna, Meelis Laido, Tallinna Sadama koor ja Tallinna Rotary klubi segakoor. Rautamine algab kl 18 Koguva ranna uisukojas. Pidu jätkub koos muusikutega Vanatoa kõrtsis. Annetus 7 euri on teretulnud!
Soonda endise lauda juures kl 12 Muhu võrrivõistlus 2011 ja rolleri liiga 1. etapp Autofrend race 2011. Kavas võrride, laste ATV-de ja rollerite võidusõit. Tule vaata ja ela omadele kaasa! Pealtvaatajatele pilet 1 €. Lisainfo 50 67 502, Paavo.

NÄITUS
Lõmala sadamas kl 13 näituse ”Sadam ootab…” avamine. Tööd Saaremaa kunstiklubi viisikult – Liia Peedult, Maie Kupitsalt, Tähti Otstavelilt, Ilme Armuandilt, Riina Saarelt. Näitusel on eksponeeritud pildid sadamatest: Ruhve, Kõiguste, Lõmala, Kungla, Veere, Kesknõmme, Turja, Roomassaare, Kõrkvere, Luhina jt.

TANTS
Divas Vabade ja vallatute pidu. Klubisaalis liikvel piltilusad suhtesobitajad koos tasuta jookidega! Teiega vallatleb DJ Peeter Kukk. Facebookis oma tuleku kinnitanutele pilet 2 eurot kogu öö. Pilet kl 23–24 2 €, kl 24-st pilet 3 €.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet naistele 1 €, meestele 2 €.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis ansambel Wismari Poisid.
Club Privileges Legendaarne 25 krooni pidu. Armsad sõbrad! Jälle on käes kuu viimane laupäev ja vaja maha pidada üks ääretult äge pidu, kus kõik meie majas ainult 2 euri. DJ-puldis paugutab Mikk Saarela.

SPORT
Kuressaare kergliiklusteedel ”Liikudes tervemaks”: Kuressaare rullimatk.
Kuressaare staadionil Saaremaa valdade suvemängud kergejõustikus.
Kuressaare kesklinnas kl 15 professionaalsete rammumeeste karikasari Strongman Grand Prix 2011.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)