Kas miski on mäda Teele häältega? (13)

Viimase superstaarisaate telefonihääletus on saarlanna Teele Viira fännid tõeliselt marru ajanud, sest tagantjärele selgub, et osa neist ei saanud oma lemmiku poolt hääletada.

“Helistasin EMT võrgust Teele toetuseks peale finaali esinemist, aga telefon oli tumm,” annab teada Silja Kruuser Facebooki leheküljel “Teele tagasi saatesse!”, millega on juba ühinenud 160 inimest.

Teele ise ütles Saarte Häälele, et tema ei tea, mis toimub. “Facebook on kisa täis, ajakirjandus kirjutab, aga ma tean, et ametlikult peaks kõik korras olema. Samas, kui inimesed ütlevad, et ei saanud hääletada, siis peaks ilmselt midagi ette võtma.” Teele ütles end teadvat, et seda juttu ei räägi mitte paar inimest, vaid kümned ja kümned. “Ma ei kujuta ette, kes ja kuidas seda asja uurima peaks,” nentis ta.

Eile kinnitas TV3 avalike suhete juht Annely Adermann nii Elu24-le kui ka Publikule, et mingit segadust ei ole olnud ning saade jätkab ilma Teeleta. Adermanni sõnul pole põhjust Teele toetuskõnede hulgas kahelda, sest päring telefonioperaatoritele on tehtud ja see on kinnitanud, et hääletus toimus tõrgete ja tehniliste riketeta nii saate ajal kui ka terve nädala jooksul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)