Jalgpallimeistrivõistlused peetakse sel aastal Salmeta (1)

Saarte Investeeringu Saaremaa 2011. aasta jalgpallimeistrivõistlustel osaleb sel aastal vaid 6 meeskonda. Nimekirjast puudub seekord alatine tiitlipretendent Salme.

Tiitlit asuvad püüdma Kaarma VC, FC Taritu, Orissaare, Leisi JK, Torgu ning Leisi ja Valjala ühine LeiVal meeskond. Meistrivõistluste peakohtuniku Andre Käeni sõnul tuli Salme mitteosalemine kurva uudisena. Käen ütles, et Salme meeskond oli ennast küll registreerinud, kuid võttis siis osalemissoovi tagasi. Põhjuseks see, et meeskonna komplekteerimiseks ei jätkunud mängijaid.

Käeni sõnul teatas Salme esindaja, et meeskonda ei saadud kokku, kuna FC Kuressaare keelas taas oma mängijatel võistlustel osalemise. Saarte Hääl palus sellele väitele kommentaari ka FC Kuressaarelt ja klubi pressiesindaja Miko Pupart vastas, et põhjuseid tuleb küsida Salme meeskonna esindajatelt. Väidetavat keelamist Pupart ei kinnitanud ega lükanud ka ümber. Palvele selle väite kohta infot anda meeskonna esindaja enam ei vastanud.

Andre Käeni sõnul on Salme juhtum seda kummalisem, et teistes meeskondades FC Kuressaare süsteemi mängijad siiski osalevad. “Salme on olnud jalgpallikants,” sõnas Käen ja lisas, et tema arvates on asjade selline käik selgelt Salme jalgpalli kahjuks. “Kohalik jalgpall ei kaota, kaotab Salme.” Selleaastaste Saaremaa jalgpallimeistrivõistluste esimestel kohtumistel alistas Kaarma VC LeiVali 1 : 0 (1 : 0) ja FC Taritu Leisi JK 3 : 0.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)