Kuhu minna

Kolmapäev, 18. mai

KINO
Divas kl 18.30 komöödia Lastega on kõik korras. Alla 14-a keelatud. Pilet 3.20 €.

ÜRITUS
Lümanda vana vallamaja hoovil kl 11 6.–8. klassi õpilaste võistluspäev “Kaitse end ja aita teist”. Sel aastal osalevad ka Hiiumaa koolilapsed. Kl 14 Saaremaa XIII turvapäev: kl 14.15 avavad päeva Saare maavanem Toomas Kasemaa ja Lümanda vallavanem Jaanika Vakker, maavanem autasustab ka KEAT-võistluse võitjaid. Võimalik on osaleda Lümanda vallavalitsuse ja noorte huvikeskuse meelelahutuslikes võistlusmängudes. Meeleolukaks teevad päeva piirivalve Ilves, politsei Lõvi Leo, päästeteenistuse Nublu, Jäätise-Jeti, lihakombinaadi Siga, Kalevi kommivabriku Draakon. Turvapäeva juhib Meelis Juhandi.

SPORT
Kuressaare linnastaadionil kl 11 maakonna kergejõustiku meistrivõistlused (B-, C-kl).

TANTS
Club Privileges Peohoiatus: naiste öö. Naistele sissepääs tasuta ja seekord meestele ka.

Neljapäev, 19. mai

KINO
Divas kl 18.30 komöödia Lastega on kõik korras. Viimane seanss! Pilet 3.20 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Weekend Starter. Valmistume nädalavahetuseks. Parimatele pidulistele kihvtid auhinnad Livikolt.

SPORT
Kuressaares Saaremaa orienteerumisneljapäevakute 39. hooaeg. Neljapäevaku stardikoht on Kuressaare staadioni juures. Start avatud kl 16–18. Korraldavad Erik Keerberg ja Mait Must.

KONTSERDI EELTEADE
Tulge kontserdile!
Reedel, 20.05 kl 20 toimub Kuressaare kultuurikeskuses kammerkoori Helin kontsert “Kevadõhtu sving”.
Kutsume teid väikesele muusikalisele rännakule aegadesse, mil iga naine soovis olla Marilyn Monroe ja iga mees Frank Sinatra. Kuulete igihaljaid svingipalu Ameerikast ja Euroopast, neist mitmeid legendaarse Kirby Shaw’ seades. Sekka poppi ja rokki eesti heliloojate loomingust. Kontserdil astub üles ka Kuresaare gümnaasiumi segakoor Ave. Lauljaid saadab bänd koosseisus Tiina Rätsepp, Priit Arge ja Mihkel Koppel. Pääse 2 €.
Mai Rand, koori dirigent

ÜRITUSE EELTEADE
Reedel, 20. mail Lümanda kultuurimajas
kl 20 Lümanda valla taidlejate kevadkontsert ja peoõhtu. Tantsumuusika Taniel Vareselt ja Kalmet Raunalt. Pääse 2 eurot.
Pühapäeval, 22. mail Kuressaares Eesti linnuõppe hommik. Eesti ornitoloogiaühingu liikmete ja partnerite eestvedamisel korraldatakse tänavu linnuõppe hommikuid. Võimalik on osaleda tasuta õppereisidel, et asjatundjate juhendamisel oma silmaringi ja teadmisi täiendada. Ornitoloogid kutsuvad linnumatkadele Saaremaal 22. ja 29. mai hommikul kl 10, koguneme Tuulte Roosi elamurajooni kõrval asuvasse Musumänniku parklasse. Kontakttelefon 51 83 187.
Pühapäeval, 22. mail maakonna meistrivõistlused ujumises. Võistluste algus kl 11 Kuressaare gümnaasiumi ujulas. Soojendusujumine pool tundi varem. Distantsid: 50 m vabaujumist, 50 m seliliujumist, 50 m rinnuliujumist, 50 m liblikaujumist, 100 m kompleksujumist. Iga distantsi absoluutarvestuse kolme paremat autasustatakse maakonna meistrivõistluste medaliga. Vanusegruppide parimad selguvad kolme valitud distantsi kokkuvõttes.
Teisipäeval, 24. mail Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 tantsurühma Marleen 15. aastapäeva kontsert.
Reedel, 27. mail Saaremaa Sadamas kl 19 “Suvi algab”. Suvekuulutajad Marek Sadam ja Toomas Laur. Kontsert on tasuta.
Laupäeval, 4. juunil Kuressaare põhikooli staadionil kl 17 suur rahvatantsupäev “Tantsuga peole”. Pääse õpilastele 1 € ja täiskasvanutele 3 €.
Neljapäeval, 19. juunil Kuressaare kultuurikeskuses kl 18 Tallinna Kitarrifestival “Celso Machado”. Brasiilia kitarrist, laulja, löökpillimängija, multiinstrumentalist ja helilooja Celso Machado kannab oma kuulajad läbi brasiilia muusika rikkuse ning mitmekesisuse. Teda peetakse üheks mitmekülgsemaks ja põnevamaks brasiilia tänapäeva esinejaks-heliloojaks. Saanud tugeva aluse klassikalise kitarri õpingutest, loob Celso teoseid nii kitarrile kui ka ansamblitele. Piletid hinnaga 8 €/10 € müügil kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja Kuressaare kultuurikeskuses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)