Purjus pidutsejad peksid üksteist ja sekkunud naisterahvast (3)

Pühapäeva hommikul läksid mehed Kuressaare kesklinnas kaklema ning oma osa sai ka kaklejaid lahutama läinud naine. Kui politseipatrull kohale jõudis, olid rusikakangelased juba jalga lasknud.

Pühapäeva varahommikul kella kuue ajal oli Kuressaare linnas veel öise pidutsemise märke: kes tuikus, õlleklaas käes, kodu poole, kes ajas veel baaride ees valjuhäälselt juttu.

Tallinna ja Torni tänava nurgal tuigerdav seitsmeliikmeline seltskond ei leidnud aga mingil hetkel enam ühist keelt ja läks tõsiseks rüseluseks, kus löödi rusikatega ja jagati ka jalahoope. Rüselusse sekkus noor naine, kes üritas kaklejaid laiali ajada ja kaitsta tänavale maha kukkunud meest, kuid keegi tõukas ka naise tänavale pikali.

“Sõitsin mööda just sel hetkel, kui naine tänavale pikali löödi,” rääkis Saarte Häälele kaklusekohast autoga mööda sõitnud linnakodanik. Kuna ta ei leidnud kohe kotist mobiiltelefoni, keeras ta autoga Torni tänaval ringi ja sõitis otse Kodulinna lokaali ette.

“Keerasin autol aknaklaasi alla ja palusin neil järele jätta,” ütles pealtnägija, kelle sõnul sel hetkel kogu seltskond hetkeks tardus ning kõik jäid autos istujat ähmasel pilgul jõllitama. Kuna auto juht otsis samal ajal telefoni, siis hõikaski üks kaklejatest, et neile kavatsetakse ilmselt politsei kutsuda. Autojuht sõitis parklasse, seltskond jagas samal ajal veel üksteisele viimaseid hoope. Seejärel lasid kõik jalga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)