Politsei- ja päästemajale tegi parima pakkumise Fund Ehitus (9)

Riigi Kinnisvara AS-i korraldatud vähempakkumisele Kuressaare politsei- ja päästeameti ühishoone arendaja leidmiseks laekus 8 pakkumist.

Hanke sisuks oli arendaja leidmine, kelle kasuks seatakse hoonestusõigus ning kellega sõlmitakse ehitiste ja territooriumi kasutamiseks üürileping.

Saarte Hääle andmetel tegi Transvaali 58 ja Pihtla tee 7A kinnistule rajatava hoone arendamiseks madalaima pakkumuse Fund Ehitus OÜ, pakkudes üürisummaks 10,14 eurot ruutmeetri kohta. Vähempakkumise üürisumma alghind oli ilma käibemaksuta 12 eurot ruutmeetri kohta.

RKAS-i kommunikatsioonijuht Madis Idnurm ütles Saarte Häälele, et hanke võitjat välja veel kuulutatud ei ole, kuna hankekomisjon vaatab nende vastavuse tingimustele üle kahe nädala jooksul ning edastab seejärel RKAS-i juhatusele ettepaneku sõlmida parima pakkujaga leping.

Saarte Häälele teadaolevalt osalesid pakkumisel ka kõik Saaremaa suuremad ehitusfirmad. Fund Ehitus on aga RKAS-i hanke võitnud ka varem, Jõhvi kohtumaja puhul. Hanke võitja kohustub rajama hoonekompleksi neljateistkümne kuu jooksul arvates hoonestaja kandmisest kinnistusraamatusse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)