Suurärimees Tuulberg solvas Saare politseinikke (33)

Suurärimees Tuulberg solvas Saare politseinikke

Foto: Sille Annuk / Postimees

Politsei pidas laupäeva õhtul Muhu vallas kinni suurärimees Aivar Tuulbergi, kes keeldus alkomeetrisse puhumast, ei allunud politsei korraldustele ja sõimas ametnikke ebatsensuursete sõnadega.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammeleht kinnitas eile Saarte Häälele, et mees kõrvaldati autoroolist, kuna ta ei allunud politseinike korraldustele. Saarte Hääle andmetel teatati politseile 30. aprilli õhtul, et Kuivastus sõitis parvlaevalt maha sõiduk, mille juht võib olla purjus.

Kui politsei auto Muhu vallas kinni pidas, keeldus selle juht alkomeetrisse puhumast ja toimetati Orissaare politseijaoskonda. Ka seal keeldus Tuulberg alkomeetrisse puhumast ja sõimas politseinikke. Ametnikud olid tema sõnade kohaselt klounid ning lisaks ristis ta politseinikke sõnadega, mis trükimusta ei kannata.

Saarte Hääle allika väitel ärples Tuulberg ka sellega, et temal olevat spordis meistrijärk, kuid politseinik ei suudaks ühtegi kätekõverdust teha. Ma tõusen püsti siis, kui tahan, öelnud Tuulberg politseinikule, kes palus tal püsti tõusta. Politsei toimetas Aivar Tuulbergi Kuressaare haiglasse. Seal võetud vereproov saadeti analüüsimiseks Tallinna.

Kuressaare politseijaoskonnas öeldi Saarte Häälele, et nüüd tuleb ära
oodata analüüsi vastused. Seejärel otsustab politsei, mis menetluses juhtumit edasi uuritakse. Eesti üks suuremaid ehitusettevõtjaid Aivar Tuulberg on kantud Ruhnu elanike registrisse, kuna tal on saarel suvekodu.

Rand & Tuulberg Grupp AS-i kontorist öeldi Saarte Häälele eile, et nõukogu esimees Aivar Tuulberg kontoris ei viibi, ja soovitati kommentaaride küsimiseks pöörduda firma e-posti aadressil. Kommentaaripalvega e-kirjale Aivar Tuulberg eile ei vastanud ega võtnud ka vastu mobiili.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 298 korda, sh täna 1)