Teeme head! (3)

Teeme head!

PÄEVA POINT: Fännide rõõm on üüratu. Oma lauluga on perepäeva kaunistama tulnud superstaarid Birgit Õigemeel ja Uku Suviste.
Foto: Egon Ligi

See oli pühapäeval, sel esimese ülestõusmispüha või munadepüha hommikul, kui ilmataat õnnistas meid selle kevade esimese tõeliselt sooja ja päikesepaistelise ilmaga. Juba enne südapäeva algas Kuressaares “rahvaste rändamine” pargi poole. Kena pilt oli. Tuldi perede viisi, emad-vanaemad, lapsed käekõrval, issidel pisipõnnid lustakalt kukile tõstetud… Pere tillemad nautimas priiküüti titevankris. Tuldi MTÜ Meelespea PEREPÄEVALE.

Alustame sellest, et neid naisi-noorikuid, kellest Meelespea koosneb, pole mitte keegi käskinud sellist üritust korraldada. Nad teevad seda oma vabast ajast ja tahtest ning juba teist aastat järjest.

Kui eelmisel aastal Divas toimunud Meelespea perepäevad läksid n-ö täismajale, siis tähendab, et vajadus taolise kogupereürituse järele on üheks Eestimaa lapsesõbralikumaks linnaks kuulutatud Kuressaares täiesti olemas. Seetõttu pole ka Meelespeal taas-teha-tahtmine veel raugenud.

Tänavuse perepäeva moto oli “TEEME HEAD!” Sellest nõnda üllast ja tähenduslikust sõnapaarist ongi välja kasvanud Meelespea ise, tema heategevusturud, mille tulu läheb puudust kannatavatele peredele, ja nüüd siis ka heategevuslik perepäev, mis on kõikide osalejate üllatuseks ja meeleheaks TASUTA.

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)