Eesti Post loobub oma kontoritest (4)

Hiljaaegu Laimjalas postiteenuse osutamise kohalikku kauplusse üle viinud Eesti Post peab samasuguste plaanidega läbirääkimisi ka Astes, Kaalis, Tornimäel ja Lümandas.

Eesti Posti kommunikatsioonijuht Inge Suder ütles Saarte Häälele, et ka neis paigus on plaanis hakata postiteenust osutama kohalikus poes. “Mida aeg edasi, seda vähem soovivad inimesed oma paki pärast või markide ostmiseks eraldi postkontorisse minna, vaid peavad mugavamaks selle ettevõtmise ühildamist näiteks poeskäiguga,” väitis Suder, kelle sõnul tähendabki see üha enamate postkontorite kolimist kauplustesse, kaubanduskeskustesse ja ka raamatukogudesse.

Suderi hinnangul võidavad postipunkti avamisest kõik – inimesed saavad postiteenuse mugavalt kätte ja kuna poed on kauem lahti kui postkontorid, siis paraneb ka postiteenuse kättesaadavus.

Suder lisas, et Eesti Post tänapäevastab oma teenindusvõrku naabermaade ning teiste arenenud Euroopa riikide kogemusi ja eeskuju järgides. “Kas ja millised postkontorid me anname üle partneritele, sõltub võimaliku partneri huvist ja võimalustest. Vastutus postiteenuse osutamise eest jääb ikkagi Eesti Postile, mistõttu ei saa me taolisi otsuseid teha kindlasti kergekäeliselt,” lausus Inge Suder.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)