Kuhu minna

Neljapäev, 28. aprill

KINO
Divas kl 18.45 Mehaanik. Viimane seanss!

KONTSERT
Kärla rahvamajas kl 19 Kuressaare Lyra ja Kärla segakoori kevadkontsert. Kavas eestimaine koorimuusika, kergemuusikaseaded koorile, popurrii tuntud operetimeloodiatest. Kaasategevad Kuressaare põhikooli noored solistid, juhendaja Malle Stint. Klaveril saadab Katre Roolaht, dirigent Anita Kangur.

TEATER
Pärsama kultuurimajas kl 20 Tornimäe näiteringi esituses “Andrese lugu”. Pääse 2.50 €.
Kuressaare Linnateatris kl 19 J. Tuulik “STB 72-08 ehk dialoog vahelerääkimistega”. Saaremaa Rahvateater. Pilet 4 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. 2 euro pidu. Sissepääs tasuta.
Club Privileges neljapäevane grillipidu Grill & Chill. Sissepääs ikka tasuta.

Reede, 29. aprill

KINO
Divas kl 18 romantiline komöödia Hommikune sära. Alla 12-a mittesoovitatav. Pilet 3.20 €.

TEATER
Tornimäe kultuurimajas kl 20 Tornimäe näiteringi esituses “Andrese lugu”. Pääse 2.50 €.

ÜRITUS
Salme kultuurimajas algusega kl 20 Salme Vallateater 110. Pääse 2 €.
Sandla kultuurimajas tähistab Pihtla naiskoor oma 5. sünnipäeva. Kl 20 algab kontsert, kus esinevad Pihtla naiskoor ja Pihtla valla projektikoor. Koore juhatab Marika Mets ja kontsertmeister on Katre Roolaht. Pärast kontserti algab tantsuõhtu Anti Koplistega. Kontsert on kõigile tasuta, tantsuõhtust osavõtjatel tuleb lunastada 4-eurone pääse. Võta kaasa sõber ja hea tuju ning veeda üks tore kevadõhtu täis muusikat! Info tel 52 686 584, 53 025 620.
Kuressaares turismihooaja avaüritus Kuressaare vallikraavi veeralli 2011. Alternatiivujuvsõidukite rongkäik stardib ametikooli hoovist kl 16. Avapauk kõlab linnuse vallidel kl 16.45. Osalema ja kaasa elama on oodatud kõik huvilised!
Kataka butiigi volbersalongis (Tallinna tn 11) kl 18–22 uute fantastiliste ehtekollektsioonide esitlus (tutvumishinnad!), lisaks volbrikostüümide väljapanek. Võimalus leida see eriline, kas üheks õhtuks või kogu eluks… Meeleolu lisavad sulnid kitarrihelid, laual aurab kohv!

TANTS
Divas Eesti pidu. Klubi Diva toob Kuressaarde taas suure eesti muusika peo. Kõigi aegade parimad eesti palad ja läänemaised superhitid toob teieni DJ Lillimägi. Pilet kl 23–00.00 2 €, hiljem 3 €.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Sissepääs tasuta.
Luciferis DJ Peeter Kukk. Mai sünnipäevalastel tasuta sissepääs kahele.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta. Kl 24-st pilet 2 eurot.
Mönusas Villemis Reede rokib.
Club Privileges Vallikraavi veeralli ametlik afterparty – 2011. aasta turismihooaja avapidustuste aftekas. Enne südaööd sissepääs täitsa tasuta, vt www.ametikool.ee .

Hea teada
Linna talgupäeval koristatakse lossiparki ja Ranna tänava äärset metsaalust
Maa päev ehk talgupäev on Kuressaares traditsiooniliselt toimunud aprilli lõpus ja nii ka tänavu. 30. aprillil on kuressaarlased oodatud talgutele, mille raames koristatakse lossiparki ja Ranna tänava äärset metsaalust. Lossipargis on koostöös Kuressaare Linnamajandusega plaanis igakevadine koristus, riisutakse ja tassitakse oksi. Niisamuti koristatakse ära Ranna tänava äärne metsaalune mets ja tassitakse kokku mahavõetud võsa. Lossipargis on grupijuht Urmas Kuusk (tel 56 476 621) ja Ranna tänaval Toivo Alt (tel 50 48 405).
Talgutega alustatakse laupäeval, 30. aprillil kl 10 ning alates kl 14 pakutakse talgulistele kuursaali juures suppi ja teed. Need, kes soovivad koristada lossipargis, võiksid kaasa võtta rehad. Ranna tänava talgulised töövahendite pärast muretsema ei pea, küll peaks aga valima sobiva riietuse ning kummikud ja tugevad töökindad kuluvad marjaks. Talgupäevale registreerimiseks tuleb saata e-kiri aadressil linn@kuressaare.ee või helistada telefonil 45 50 530. Talgulisi registreeritakse 29. aprilli keskpäevani. Registreerimine on vajalik supi tellimiseks ja jookide planeerimiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)