Saarte Hääl otsib aasta põllumeest

Saarte Hääl otsib aasta põllumeest

 

Saarte Hääl ja Kadi raadio oota-vad taas Saare maakonna aasta põllumehe nominente. Konkurss toimub juba viiendat korda. Varasematel aastatel on aasta põllumeesteks valitud Indrek Haamer (2007), Ülar Tänak (2008), Kaido Kirst (2009) ning Lea ja Andrus Sepp (2010, fotol).

Tänavu saab nominente esitada kuni jaanipäevani ja võitja kuulutatakse välja sügisel toimuval SaareMaaPäeval. Eelmistel aastatel oleme tõdenud, et tublidest tegijatest põllumajanduses Saare maakonnas puudust ei ole. Raskete aegade kiuste leidub ikka neid, kes on viinud oma tootmise kõrgele tasemele. Tublisid põllumehi on igas vallas, me näeme nende panust meie igapäevaellu ja hindame seda.

Aasta põllumehe kandidaate võivad esitada nii asutused-ettevõtted, kodanikeühendused, omavalitsused kui ka üksikisikud. Eelmisel neljal aastal on valimiskomisjonil kõvasti tööd olnud, sest tiitliväärilisi kandidaate esitati palju.

Avaldame lehes ja veebiküljel ka kandidaadi esitamiseks vajaliku ankeedi vormi. Palume esitajatel täita ära kõik ankeedi read, sest on juhtunud sedagi, et konkursile esitatud isik ei pääse kandideerima puudulikult täidetud ankeedi tõttu. Nõusoleku kandideerimise kohta küsime meie, kui kandidaat on esitatud õigeaegselt ja nõuetele vastavalt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 40 korda, sh täna 1)