Kuressaarde tuleb Filmitalgute filminäitlejakoolitus

Järgmisel laupäeval kell 10–18 toimub Kuressaare ametikoolis (Kohtu 22) Filmitalgute filminäitlejakoolitus, mille raames tehakse selgeks selle ala põhitõed (kõne, hoiak, stseeniks ettevalmistumine jne).

Näitlejad Piret Simson ja Janek Joost viivad Kuressaare koolituspäeval põhitõdedega tutvumiseks läbi vastavasisulisi harjutusi. Koolitus hõlmab eelkõige näitlejateooriat ja -praktikat ning teatud määral ka režiitööd. Eelnevat ettevalmistust koolitusel osalejatelt ei oodata.

Huvilistel tasub olla aktiivne, sest juba koolituse ajal toimub Filmitalgute filmi osaliste otsimine. Filminäitlejakoolitusele on oodatud eelkõige need, kes soovivad Filmitalgute filmis kaasa mängida, kuid soovitatavalt mitte nooremad kui 16 eluaastat. Neil on edaspidi ka eelis filmirollidele kandideerimisel koolitusest mitte osavõtnute ees. Kõik koolitusel osalejad saavad soovi korral vastavasisulise tunnistuse.

Eelnev registreerimine (nimi, vanus, sugu, eelnevad näitlemiskogemused, kui on) hiljemalt 27. aprilliks meilil saaremaa@filmitalgud.ee . Lisainfot annab Valve Heiberg, tel 45 20 526.

Kõik soovijad on oodatud osalema ka Filmitalgute muudel ettevõtmistel: dekoratsioonide ehitamisel juunis-juulis ning võttemeeskonnas ja abilisena võttepäevadel augustis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)