Lihavõttepühad suurendavad parvlaevaliinidel nõudlust

OÜ Väinamere Liinid viib lihavõttepühade aegse kõrgendatud nõudluse rahuldamiseks Kuivastu–Virtsu liini 35-minutilisele graafikule.

“Võib öelda, et lihavõttepühadega algab tänavune kõrghooaeg. Eelolev nädalavahetus on sellel hooajal esimene, kus tippaja reisidele on Kuivastu–Virtsu liinil e-piletid juba välja müüdud,” teatas Väinamere Liinide teenindusjuht Anu Hiiuväin.

Kõrgendatud nõudluse ootuses alustavad parvlaevad Saaremaa ja Regula Kuivastu–Virtsu liinil sõitmist taas 35-minutilise intervalliga graafiku järgi. 35-minutilise intervalliga sõidugraafik tähendab, et laev peab väljuma täpselt ning kes laeva väljumisajaks pole ootealale jõudnud, peab ootama järgmist reisi.

“Kindlasti palume tutvuda ka reiside täitumusinfoga www.tuulelaevad.ee ostukeskkonnas ja planeerida oma sõiduaega vastavalt sellele,” ütles Hiiuväin. Triigi–Sõru liinil teeb laev neljapäeval pühadest tulenevalt täiendava ringi, väljudes Sõrult kell 14 ja Triigist kell 15.30.

Hiiuväin märkis, et tänavu pikendab sadamates kassajärjekordi ka kohaliku elaniku reisijasoodustuse jaoks nõutav ID-kaardi kontrollimine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)