Muhu kauplus A ja O laienes Konsumiks

Muhu kauplus A ja O laienes Konsumiks

 

Saaremaa tarbijate ühistu avab laupäeval Muhus Liiva külas uuenenud ja laienenud kaupluse, mis kannab nüüdsest Konsumi kaubamärki.

Liiva kauplus on esimene Konsum Saare maakonnas. STÜ juhatuse esimehe Peeter Kilumetsa (fotol) sõnul on kauplus käesoleval aastal läbi viidud uuenduskuuri tulemusena saanud juurde 345 ruutmeetrit pinda, hõlmates nüüd kokku 853 ruutmeetrit.

“Peagi Konsumina avatav kauplus on erinevate nimede all tegutsenud Liival alates aastast 1970 ning on kujunenud aja jooksul populaarseks nii kohalike elanike kui ka Muhu ja Saaremaa külaliste seas.

Uuenenud poest leiab ostja kõik harjumuspärase, kuid samuti palju uut, sealhulgas kindlasti ka muhu- ja saaremaist kaupa. Usun, et kauplus pakub oma suurenenud sortimendi ja avarama müügipinnaga rõõmu kõigile klientidele,” ütles Kilumets.

Liiva Konsum annab tööd 18 inimesele ja on ostjatele avatud iga päev kl 8.30–21. Kauplust haldav Saaremaa tarbijate ühistu on ETK Grupi liige. Saaremaa tarbijate ühistule kuulub 29 kauplust Saare- ja Pärnumaal, ühistul on 1627 liiget.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 155 korda, sh täna 1)