Kõige tähtsam on see, et närv alt ei veaks

Kõige tähtsam on see, et närv alt ei veaks

ABITURIENDID: Mart Tiitsaar, Tiiu Jõgi ja Risto Paiste on kindlad, et pärast keskkooli tuleb ikka ülikooli kah minna.
Foto: Egon Ligi

Kuressaare gümnaasiumi abituriendid Risto Paiste, Tiiu Jõgi ja Mart Tiitsaar ütlevad, et gümnaasiumi lõpueksamite edukaks läbimiseks on kindlaim eeldus ikka see, kui oled kogu gümnaasiumiaja tõsiselt tööd teinud.

“Ega see viimases otsas tuupimine ei päästa. Kui ikka 10. ja 11. klass on nõrgad, siis…” arvab Tiiu. Lisab samas: “Aga muidugi, kõik on võimaik, ka viimase kahe nädalaga võib hakkama saada.”

Tiiul, Ristol ja Mardil on plaanid ses osas tehtud, et pärast keskkooli tuleb kindla peale ülikooli minna. “Kui pärast keskkooli edasi õppima ei lähe, siis sellel keskkoolil väga suurt mõtet ju pole ka,” leiab Risto, kel on oma sõnul “väikesed sihid paigas, aga päris kindel veel pole”. Ka Mart ütleb, et ülikooli minek on kindel mis kindel.

Kas Tartusse või Tallinna, pole poistel veel samuti päris selge. Tiiu teab, et tema tahab pigem minna Tallinna. Poisid arvavad, et tegelikult oleks isegi kõige parem variant minna Pärnusse, Tartu ülikooli kolledžisse, sest see on kodule hulka lähemal kui Tartu.

Loe edasi laupäevasest Saarte Häälest.
Telli Saarte Hääl internetist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 163 korda, sh täna 1)