Päästemaja hange kuulutati välja

Päästemaja hange kuulutati välja

 

Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) kuulutas eile välja vähempakkumise Kuressaare politsei- ja päästeameti ühishoone arendaja leidmiseks.

Vähempakkumise võitja kasuks seatakse hoonestusõigus ning sõlmitakse maja ja territooriumi kasutamiseks RKAS-iga üürileping. Vähempakkumise alghind on 12 eurot ruutmeetrilt ilma käibemaksuta.

Transvaali 58 / Pihtla tee 7A ehk vana päästeameti maja kohale ehitatava hoone puhul kasutatakse sama rahastamismudelit, mida on kasutatud Rakvere politsei- ja päästeameti hoone ning Jõhvi kohtumaja puhul. “Vähempakkumise eesmärk on leida sobiv arendaja/investor järjekordse kaasaegse politsei ja pääste ühishoone rajamiseks,” ütles RKAS-i arenduse projektidirektor Kaupo Pajumäe.

Koostatud on kinnistu detailplaneering ja Celander Projekt OÜ on koostanud püstitatavate ehitiste põhiprojekti. Hoonestaja kohustub hoonetekompleksi ehitama neljateistkümne kuu jooksul arvates hoonestaja kandmisest kinnistusraamatusse. Seega peaks ühishoone valmis olema 2012. aasta sügiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)