Kuhu minna

Kolmapäev, 6. aprill

KINO
Diva suletud.
Kuressaare Linnateatris filminädal. Kl 19 Andres Maimiku, Kaidi Kaasiku, Martin Männiku ja Arvo Kukumäe film “Kuku: mina jään ellu”, portreefilm Arvo Kukumäest. Täpsem info filmi kodulehelt www.kuukulgur.ee . Tule teatrisse häid filme vaatama!

ÜRITUS
Kuressaares Kaitseliidu staabimajas Väljaku 5 kl 19 naiskodukaitse teeõhtu. Külla tuleb hea sõber Ivo Linna. Tule ise ja võta sõber ka kaasa! Võta kaasa midagi lauale panekuks, tee ja kohv on maja poolt.

Neljapäev, 7. aprill

KINO
Diva suletud.
Kuressaare Linnateatris filminädal. Kl 19 Andres Maimiku, Kaidi Kaasiku, Martin Männiku ja Arvo Kukumäe film “Kuku: mina jään ellu”, portreefilm Arvo Kukumäest. Täpsem info filmi kodulehelt www.kuukulgur.ee . Tule teatrisse häid filme vaatama!

ÜRITUS
Valjala rahvamajas kl 18 tantsime line-tantsu. Juhendab Aune Ring. Uued huvilised oodatud!

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Privilege otsib peostaari. Sissepääs kogu öö tasuta. DJ Virtual.

SPORT
Kuressaare vanalinna koolis Saare maakonna 2011 meistrivõistlused meeste võrkpallis, vaheturniiri II ring (B): kl 18 Vanalinna KSK vs. Spordikool-1.

ÜRITUSE EELTEADE
Reedel, 8. aprillil Muhu muuseumis Väljal
kl 13 ettekandepäev “Meremeeste jutud ja laulud”.
Reedel, 8. aprillil Valjala põhikoolis saaliorienteerumine. Start avatud kl 17–19. Kooli võimlasse on tekitatud labürintide ja läbipääsude süsteem, milles tuleb orienteeruda, lühike rada on sobilik nii täiskasvanutele kui ka päris väikestele huvilistele.
Reedel, 8. aprillil Salme kultuurimajas algusega 18.30 “Oma laste teatriõhtu 2011”. Pääse täiskasvanutele 1 €, lastele 0,5 €; teatripuhvetis koolmeistrite koogid. Sissetulek läheb heategevaks otstarbeks.
Laupäeval, 9. aprillil Salme kultuurimajas kl 12 konkurss-kontsert Salme Laululind 2011. Pääse 1 €.
Laupäeval, 9. aprillil Valjala rahvamajas kl 11 neljavõistluse viimane etapp ja autasustamine. Läbiviija Johannes Kuusk.
Neljapäeval, 14. aprillil Orissaare kultuurimajas kl 19 esietendus “Kinnine kohus”. Lavastaja Ellen Teemus. Mängivad Robert Vahter (teener), Ardo Vahter (Garcin), Anneli Kaljuste (Estelle) ja Helje Basihhina (Ines). Heli ja valgus: Igor Raadel. Saaremaa rahvateatri ja Orissaare kultuurimaja koostööprojekt. Pääse 2 €. Info Anu Viljaste, tel 45 45 160.
Reedel, 15. aprillil Sakla seltsimajas kl 19 Valjala valla saskuturniiri VII etapp.
Reedel, 15. aprillil Mustjala rahvamajas kl 12 Mustjala valla Laululind. Esinevad Mustjala valla parimad laululapsed. Kontsert on tasuta.
Pühapäeval, 17. aprillil Mustjala rahvamajas kl 12 Mustjala valla eakate pidu. Esinevad Mustjala valla taidlejad, tantsu lüüa ja kaasa laulda saab eheda lõõtspillimuusika saatel. Sissepääs 2 eurot.

ÜLESKUTSE
Saare Kütus kutsub fotokonkursile
Talv on olnud väga ränk nii külma, lume kui ka kütusehindade tõusu poolest. Siiski on esimesed märgid kevade tulekust õhus. Et seda talletada ja ka teistele näidata, kuulutab Saare Kütus välja fotokonkursi “Kevadised hetked”.
Konkursile oodatakse inimeste nägemusi fotodesse klõpsatuna. “Mõtle, mis tähendab sinu jaoks kevad ja kuidas sa saaksid seda kõige paremini jäädvustada. Kui sinu jaoks on kevad midagi sellist, millest teised ei pruugi aru saada, lisa pildile märksõna või seletus,” kirjutatakse konkursikutses. Konkursil on ka auhinnad.
Saare Kütuse juht Margus Hiet ütles, et võimaluse korral kasutab ainus Saaremaa päritolu kütusefirma fotosid ka firma maine kujundamises. “Vaatame, mis saak on, ja siis otsustame,” sõnas Hiet.
Kevadfotosid saab Saare Kütusele saata meiliaadressil foto@saarekytus.ee 30. aprillini. Konkursi tulemused kuulutatakse välja 5. mail. Parimad tööd avaldatakse ka ajalehes Saarte Hääl.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)