Javicar/ SWE-7 ootab publikut appi

Eesti korvpallimeistrivõistluste I liiga play-off’i esimeses ringis sai saarlaste meeskond Javicar/ SWE-7 47-punktilise kaotuse BC Kalev /G4S meeskonnalt. Laupäeval kodus peetaval korduskohtumisel tuleb saarlastel seega lausa imet teha, et teise ringi pääseda. Selleks oodatakse saali ka hulgaliselt toetajaid.

“See oli ikka täielik katastroof,” märkis meeskonna peatreener Marko Ool neljapäevase mängu kohta, mis tõestas taas, et paberil nõrgem meeskond ei pruugi seda väljakul olla. Ool tõdes, et sellise kaotuse osaliseks pole tema enne saanud.

“Vastane tõmbas meid varuosadeks ja domineeris algusest peale ja igas elemendis,” ütles Ool ja lisas, et kui lubad võtta vastasel 54 lauda ja ise võtad 26 lauda üldse kokku, siis võib julgelt väita, et kaitsemänguga ja vastaste blokeerimisega ei saadud üldse hakkama. Tallinlased said ka 44 vabaviset saarlaste 9 vastu.

Samas oli veel enne viimast veerandaega saarlastel võimalus hoida kaotus paa-rikümne punkti suurusena, kuid viimane veerandaeg kaotati 20 punktiga. “Miinus 25 ei ole veel hull, aga lasta 20 sellele veel juurde visata näitab seda, et üks võistkond tegutses meeskonnana ja oli väga näljane. Meil oli viimasel veerandajal juba mast maas,” rääkis Ool.

Tema sõnul proovitakse kodus hooajale igal juhul väärikas punkt panna ja näidata, et nii kehvad ikka ei olda, kui neljapäevane mäng näitas.
Kohtumine Kuressaare spordikeskuses algab laupäeval kell 17.30.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)