Kuhu minna

Neljapäev, 31. märts

KINO
Kuressaare Linnateatris filminädal: kl 19 Sulev Keeduse film “Kirjad inglile”. Peaosas Tõnu Oja. Täpsem info filmi kodulehelt www.kirjadinglile.ee .

ÜRITUS
Saaremaa muuseumis kl 17 tuleb saarlaste ette kõnelema Tartu ülikooli loomaökoloogia professor ja zooloogia osakonna juhataja Raivo Mänd teemal “Ökolõksud ja atraktiivsed mülkad”. Juttu tuleb loomariigist ning seejärel sellest, millistesse atraktiivsetesse mülgastesse võivad inimesed kukkuda. 1954. aastal Saaremaal sündinud ja siin üles kasvanud Raivo Mänd on töötanud aastail 1977–1998 Eesti teaduste akadeemia zooloogia ja botaanika instituudis teadurina. 1986. aastal kaitses ta kandidaadikraadi ökoloogia alal ja töötab 1992. aastast loomaökoloogia korralise professorina Tartu ülikoolis, juhatades aastail 2005–2007 TÜ zooloogia ja hüdrobioloogia instituuti ning 2007. aastast TÜ ökoloogia ja metsateaduste instituuti. Raivo Männi juhendamisel on kaitstud mitmeid doktori- ja magistrikraade. Kõrgelt tunnustatud teadlasena on ta olnud mitme teadusühingu eesotsas ja osalenud erinevate teadusajakirjade juhtimises.
Kuressaare linnuse roosas saalis toimuv üritus on mõeldud kõigile asjast huvitatuile. Osavõtt vestluspärastlõunast on muuseumi sooduspiletitega: täiskasvanuile 1.28 €, õpilastele 0.64 €. Üritust toetab Eesti Kultuurkapital.
Veski trahteris kl 20 Saaremaa tantsuklubi, õhtu eestvedajad on sedapuhku Kärlalt. Kärla kultuurihing Virge Varilepp õpetab reinlendereid ja tantsuks mängib Kärla muusikakooli kapell. Sissepääs on kõigile vaba ja nagu tantsuklubi puhul ikka, eelnevaid oskusi ja teadmisi vanadest seltskonnatantsudest ei nõuta.

TANTS
Kodulinna lokaalis 2 euro pidu. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Club Privileges kuulus Privilege noortepidu Red Bull Extra. Pilet 2 €.

Reede, 1. aprill

KINO
Kuressaare Linnateatris filminädal: kl 19 Sulev Keeduse film “Kirjad inglile”. Peaosas Tõnu Oja. Täpsem info filmi kodulehelt www.kirjadinglile.ee .

ÜRITUS
Veski trahteris kevadpidu koos Karl Madisega. Tantsuõhtul võimalus tellida maitsvaid roogasid Veski trahteri uuenenud menüüst! Piletid hinnaga 8 € müügil Arensburgi lounge’is Muusa (Lossi 15) ja Veski trahteris (Pärna 19). Rohkem infot tel 52 73 737.
Valjala rahvamajas kl 19 mälumängu V etapp. Läbiviija Johannes Kuusk.

TANTS
Divas Very Hot Shot Party. Saaremaa abiturientide balli afterparty. Toimuma saab suur shotiralli, sest ainult sel ööl on eriti magusad sooduspakkumised. Kevadised musashotid, šeigib DJ Peeter Kukk. Pilet kl 23–00.30 tasuta, kl 00.30-st pilet 3 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Club Privileges David Guetta Special-F Me I´m famous. Uus äge tantsumuusika. Sexy Chick, Louder Than Words jt.
Luciferis DJ Siim Metsmaa.
Mönusas Villemis Reede rokib koos õllebingoga.
Kodulinna lokaalis sünnipäevapidu! Kodulinna lokaal saab 14-aastaseks. Sünnipäevalaps teeb 3-nda välja. Sissepääs 1 euro, südaööni tasuta. DJ Alver Raaper.

ÜLESKUTSE
Ootame uusi kandidaate kultuurkapitali maakondlike ekspertgruppide koosseisu
Kandidaate maakondlike ekspertgruppide koosseisu järgnevaks kaheks aastaks võivad esitada vastava maakonna kultuuri- ja spordialade ühendused ning organisatsioonid. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 8. aprill. 
Maakondlik ekspertgrupp on igas maakonnas tegutsev Kultuurkapitali struktuuriüksus, kelle ülesanne on Kultuurkapitali nõukogu poolt maakonna kultuurivaldkondadele eraldatud raha jaotamine esitatud taotluste alusel ja oma algatusel. Eesti Kultuurkapitalis on kultuuri- ja spordivaldkonnad määratletud järgnevalt: kirjandus, helikunst, kujutav ja rakenduskunst, arhitektuur, näitekunst, audiovisuaalne kunst, rahvakultuur ning kehakultuur ja sport.
Kirjalikus ettepanekus peavad olema:
• kandidaadi nimi, kontakt-andmed, lühitutvustus ja CV
• kandidaadi kirjalik nõusolek
• esitaja kontaktandmed
Kirjalikud ettepanekud palume saata: Eesti Kultuurkapital, Suur-Karja 23, Tallinn 10148 või e-posti aadressil kulka@kulka.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)