Teele Viira laulis end finaali (1)

Pühapäevaõhtuse TV3 saate “Eesti otsib superstaari” stuudiovoorus pääses 10 tüdrukust edasi finaali vaid kolm, nende seas ka saarlanna Teele Viira.

Teele, kes esitas Kings of Leoni laulu “Sex on Fire”, sai oma etteaste eest žüriilt vaid kiita. Muidu tavaliselt üsna kriitiline Mihkel Raud oli vaimustuses saarlanna häälest, nimetades seda omapäraseks ja imestades, et sellise eriliselt põneva häälega, mis teeks au igale kogenud lauljale, on õnnistatud üks noor tütarlaps. Maarja-Liis Ilus ütles otse välja, et Teele esitus oli väga kihvt: “Sa oled laval nagu kala vees!” Ja Rein Rannapki imetles Teele enesekindlust ja oskust lava valitseda.

Saarte Häälele ütles Teele eile hommikul, et ega ta ise oskagi hinnata, kuidas tal täpselt läks. “Seal on sul pinge laes… Annad ju enesest kõik. Sul ei ole aega mõelda, kuidas välja tuleb.” Kes neist kümnest, kes kõik on tänavu juhtunud erakordselt tugevad lauljad, edasi pääseb, ei otsustanud seekord mitte žürii, vaid rahvas.

Võistlustulle läheb Teele jälle kolme nädala pärast finaalsaates ja siis on saarlastel taas põhjust telefon haarata, sest seegi kord loevad vaid helistajate antud hääled.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)