Golfiväljaku ettemüük läheb edukalt (3)

Golfiväljaku ettemüük läheb edukalt

10 000 RINGI: Mullu mängiti Kuressaare golfiväljakul suurusjärgus 10 000 mänguringi.
Foto: Arhiiv

Kuressaare linnapea Urve Tiiduse teatel on Kuressaare golfiväljaku tänavuse hooaja tulust ligi 38 protsenti juba praegu broneeringutega kaetud.

Golfifirma tegevjuht Torel Neider ei soovinud eile Saarte Häälele arvudest veel rääkida: “Kuna praegu oleme koostamas aktsionäride üldkoosoleku tarbeks materjale, mis sisaldavad ka müügitulemusi, siis teeksime esimese hooajaeelse kokkuvõtte 15. nädalal.”

Kuressaare abilinnapea Kalle Koovi andmeil oli neljapäevase seisuga broneeritud selleks hooajaks 2254 mänguringi. Mullu mängiti golfiväljakul suurusjärgus 10 000 mänguringi, sellest 3467 mängisid aktsionärid ja ülejäänud ringid teised golfihuvilised, rääkis Kalle Koov neljapäeval volikogu liikmetele.

“Saaremaa Golf on oma äriplaanis tänavu ette näinud 12 000–13 000 mänguringi mängimise väljakul,” lisas Koov. Kuressaare linnavalitsus jagab oma osaluse eest saadud mänguringid tänavu turunduse eesmärgil tasuta laiali erinevatel messidel, välisriikide suursaatkondadele jne.

Neljapäevasel volikoguistungil märgiti ka, et kui eelmisel aastal jagati linnale kuuluvat golfimänguõigust kooliõpilastele, siis reaalselt kasutati sellest ära vaid väga väike osa. Kalle Koov möönis, et 200-st kogu hooaja mänguõigusest muudeti aktiivseks kümmekond ja tehti kokku 337 mänguringi.

“Eeldan, et kui poolgi ära kasutatakse, oleks väga hea,” avaldas ta lootust, et linna tänavustel mängupiletitel, mida on kokku 2205, on parem minek. Igaüks neist maksaks n-ö letist ostes 55 eurot.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 23 korda, sh täna 1)