Linn suurendab kesklinnas parkimise ala (12)

Linn suurendab kesklinnas parkimise ala

MÄRKI EI MÄRKA: Nende autode juhid pole piirivalvemaja ees olevat parkimiskeelu märki märganud.
Foto: Erakogu

Kuressaare liikluskomisjon otsustas, et praegu Tallinna tänaval piirivalvemajast kuni Laurentiuse kirikuni kehtestatud parkimiskeeld tühistatakse kevadel.

“Koos saabuva kevadega korrastatakse parkimist ja liikluskorraldust Tallinna tänava Rootsi ja Torni tänava vahelisel lõigul. Keelumärk selles piirkonnas võetakse maha ja lubatakse parkida,” vahendas linnavalitsuse pressiesindaja Silver Saluri viimasel liikluskomisjoni koosolekul otsustatut. Saluri tõdes, et nimetatud piirkonnas praegu valitsevast parkimisanarhiast on teadlikud nii linnavalitsus kui ka liikluskomisjon. Asjaolule, et terve parkimiskeeluala ulatuses pargitakse päevast päeva, on juhitud ka Saarte Hääle tähelepanu.

“Kas Kuressaare liikluskomisjoni liikmed saavad ikka öösel rahulikult magada? Kus on nende silmad? Selline pilt on ju igapäevane,” kirjutas neljapäeval toimetusele anonüümseks jääda soovinud linnakodanik, kes saatis ühtlasi ka liiklusrikkujatest tehtud foto. Ta tõdes samas, et pole ju politsei ülesanne kellegi tegemata tööl igapäevaselt silma peal hoida.
“Samas autod mahuvad seal vabalt peatuma, ilma et nad kedagi segaks. Kas midagi muudetakse?” küsis linnakodanik.

Silver Saluri sõnas, et talveks ei võetud märki maha, kuna sõiduteelt koristatav lumi sooviti mahutada lumevallina sõidutee äärde. “Paraku ei ole ka suur lumevall takistuseks stiihilisele parkimisele,” tõdes Saluri.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 47 korda, sh täna 1)