Heategevuslik show SÜG-i moodi

Saaremaa ühisgümnaasiumi VI heategevuslik Tähtede Mäng leiab seekord aset täna kell 19 Kuressaare spordikeskuses.

Kuressaare rahva hulgas suure populaarsuse ja tunnustuse pälvinud üritusest on aastate jooksul kujunenud meelelahutuslik õhtupoolik linna spordihoones, kus on omavahel hästi kombineeritud vaatemänguline show, sport ja heategevus. Selle õhtu teeb eriliseks just ürituse heategevuslik mõte – nimelt läheb sel aastal kogu Tähtede Mängu tulu kahele abi vajavale lapsele neile eluks hädavajalike vahendite, ratastooli ja seisulaua muretsemiseks.

Erilist heameelt teeb korraldajatele see, et Tähtede Mäng tunnistati Kuressaare linnas aasta teoks spordis aastal 2007 ja 2010. aastal pälviti UNICEF-i Eesti rahvuskomitee aastapreemia Sinilind. Viie aasta kestel on abivajajatele kogutud 80 000 krooni. Hea on tõdeda, et oleme ajanud õiget asja.

Korraldajad on püüdnud programmi igal aastal täiustada, leides põnevaid lahendusi rahva huvi köitmiseks. Sel aastal võtavad tulihingelises duellis üksteiselt mõõtu SÜG-i vilistlased ja õpilased. Vilistlaste tiimi pani kokku eelmistel aastatel ürituse põhikorraldajana tegutsenud Joosep Tõnus. Palliplatsile astuvad Avo Tasa, Rene Kiil, Kristo Teder, Raigo Sooär, Siim Hiie, Mario Paiste, Taavi Tõnus, Karli Kasin, Riho Kilumets.

Õpilaste võistkonna liikmed selgusid koolis toimunud rahvahääletuse teel. Võistkonda kuuluvad Martin Haug, Mihkel Kõbin, Kaarel Mai, Tauri Arnus, Edgar Vanin, Mikk-Andres Altrof ja Raido Hiiuväin. Olgu mainitud, et mängijaid asuvad juhendama kogenud korvpalliäss Enn Laanemäe ja vaieldamatult üks parimaid korvpallikorüfeesid Jaak Salumets!
Aga see ei ole veel kõik! Nimelt lisanduvad mängu Eesti korvpalli sellised autoriteedid nagu Heino Enden ja Martin Müürsepp ning Mario Polusk ja Tarmo Kikerpill.

Pealtvaatajatele pakuvad meeldivate vahepaladena silmailu tantsutüdrukud. Lisaks korvpallimängule on korraldajad mõelnud mõnele üllatusvõistlusele. Millistele täpsemalt, selgub täna õhtul. Õhtujuhtidena saavad esmakordselt käe valgeks SÜG-i oma poisid Mart Laus ja Rauno Liitmäe.

Loomulikult ei saaks me üritust korraldada ilma lahkete toetajateta. Teist aastat järjest on Tähtede Mängu peasponsor turvafirma G4S. Hetkel on üritust lubanud toetada ka Olerex, Saarte Hääl, Tesman Auto, Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kadi raadio, S-Link, Privilege ööklubi, Saaremaa tarbijate ühistu, Rahva Raamat.

Aitäh tublidele firmadele, kellel on olnud võimalik panustada heategevusse! Kui kellelgi on veel soovi aidata kaasa Tähtede Mängu toimumisele, siis on igasugune toetus endiselt oodatud. Annetusi saab teha ka kohapeal ürituse ajal. Ootame teid kõiki Tähtede Mängu nautima ja heategevuses kaasa lööma. Kohtumiseni mängul!

Diana Õun

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)