Ida-Saaremaa võib saada uue jäätmevedaja (5)

Maasi Jäätmehoolduse OÜ läbi viidud Ida-Saaremaa omavalitsuste jäätmeveokonkursil osales senise vedaja OÜ Prügimees kõrval ka Ragn-Sells AS, kes tegi odavama pakkumise.

Muhu vallavanem Raido Liitmäe ütles Saarte Häälele, et Maasi Jäätmehoolduse OÜ nõukogu liikmetest koosnev hindamiskomisjon tegi valdadele ettepaneku kooskõlastada komisjoni otsus lepingu sõlmimiseks AS-iga Ragn-Sells.

Raido Liitmäe sõnul kavatsevad valdade esindajad enne lõpliku valiku tegemist täiendava info saamiseks kohtuda mõlema konkursil osalenud prügiveofirmaga, et mitte toimida uisapäisa. “Praegune variant meil töötab ja ega me saa olukorda halvendada. Alati ei ole kõik nii hea, kui esimesel pilgul paistab, seetõttu tahame täiendavat infot saada,” ütles Liitmäe.

Muhu, Orissaare, Laimjala, Leisi, Valjala ja Pöide valla jäätmemajandust haldav Maasi Jäätmehoolduse OÜ korraldas seoses lepingu lõppemisega jäätmeveokonkursi juba möödunud suvel, mis aga osavõtjate puudusel nurjus. Prügifirmade meelitamiseks otsustasid Ida-Saaremaa vallad tõsta seejärel prügiveo piirhinda sõltuvalt konteineri suurusest 14–28 protsenti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)