Virgo Argele Tarbjalt klassivõit

6. märtsil algasid Järvamaal Tarbja karikavõistlused jäärajasõidus. Avaetapi Tarbja tehisjärvel tegi kaasa kokku 22 võistlejat.

Neljarattaveoliste autode arvestusklassis saavutas seitsme osavõtja seas esikoha Virgo Arge. Mitsubishil võistelnud saarlane edestas teise tulemuse kirja saanud Raplamaa meest Helmet Palmi kokkuvõttes 1,13 sekundiga. Vaid 0,31 sekundit jäi omakorda teisest kohast puudu kolmandaks platseerunud Neno Sõmmeril, kes pakkus konkurentsi autol Audi Avandi.

Virgo Arge märkis, et edu võti peitus seekord võimaluses avavoorust hea aeg kirja saada. “Seal õnnestuski mul korralik aeg teha. Kuna rada läks iga vooruga libedamaks, oli raske teises ja kolmandas voorus aega ümber sõita,” kommenteeris ta ja lisas, et osaleb võimalusel järgmistelgi Tarbja karikasarja võistlustel. ”Plaanis on need võistlused kaasa teha, kui on vaba aega. Pealegi lubasid korraldajad rada kiiremaks teha, sest seekord oli see üliaeglane ja hästi kitsas, mistõttu 4WD-autodel võistelnuile oli see raske nikerdamine.”

Võrdlemisi edukas oli Argele ka 26. veebruaril Järvamaal sõidetud Koeru rahvaralli, kus ta saavutas koos Heigo Lõbusaga üldarvestuses ja 4WD-klassis teise koha, jäädes võitjaist 21,7 sekundi kaugusele. Pingelise võidusõidu lõpetasid toona esikohaga Subarul sõitnud Elvis Pukk-Aare Pukk.