Kuhu minna

Neljapäev, 10. märts

KINO
Divas kl 18 Surnuaiavahi tütar. Viimane seanss. Pilet 3,20 eurot.

TEATER
Kuressaare kultuurikeskuses kl 11 Ugala teater: Limpa ja mereröövlid. Pilet 7 eurot.
Kuressaare Linnateatris kl 19 Ugala etendus “Grace ja Glorie”. Lavastaja Indrek Sammul, kunstnik Jaanus Laagriküll, muusikaline kujundus Peeter Konovalov. Osades Leila Säälik ja Kadri Lepp. Pilet 11/ 8.80 €.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Privilege otsib peostaari. Sissepääs tasuta. Lisaks saavad ägedamad peostaarid kihvte auhindu – seekord Martinilt midagi kihisevat ja Classicu kohviku poolt Pizza La Festa (suur peopitsa).

SPORT
Marientali tee 27A kl 17.30 kiirturniir 100-ruudulises kabes.
Lümanda kultuurimajas kl 10 Manivald Jõgi võrkpalliturniir maakoolide tütarlastele. Info ja registreerimine Urve Vakker, tel 53 443 956.

Reede, 11. märts

ÜRITUS
Kärla sööklas kl 18.30 Kärla valla sünnipäevaturniir mälumängus. Osaleda saavad eelregistreeritud 3-liikmelised võistkonnad. Info tel 45 42 066, Kärla rahvamaja.
Tornimäe rahvamajas kl 20 naistepäevapidu. Tantsule meelitab Jargo. Kavas väikesed vahepalad ja üllatused. Pääse 5 eurot. Info tel 45 21 171,
52 46 612.
Sakla seltsimajas kl 19 Valjala saskuturniiri VI etapp.
Salme kultuurimajas kl 18 slaidiõhtu pärandkultuurist Salme vallas. RMK pärandkultuuri inventuurist räägib Mikk Mutso.

TANTS
Divas Havana rumm kutsub rannapeole. Kui oled väsinud pikast talvest ja lumistest teedest, siis oled just sina oodatud selle talve kõige rajumale suvepeole. Meeletu bikiini-show korraldavad Showgirz’id. Suvist muusikat mängib DJ Lillimägi. Pilet kl 23–24 1.50 €, naistele sissepääs tasuta kuni kl 1. Kl 24-st pilet 3.50 €.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.
Club Privileges Letikutid… naistepäeva-eri. Armsad naised ja neiud, see pidu on teile: uksel võtavad teid vastu kenad kompud lilledega ja hiljem saab neid poolpaljalt näha ka laval, kus jagavad jooki ja ennast. Naistele baaris kõik joogid 2 €! Loomulikult on õrnemale soole ka sissepääs täitsa tasuta.
Luciferis naistepäevapidu. DJ Peeter Kukk. Naistel südaööni sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis Reede rokib koos õllebingoga.
Kodulinna lokaalis DJ Sander Loel. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 2 €.

SPORT
Kuressaare gümnaasiumis Saare maakonna 2011. a meistrivõistlused meeste võrkpallis, vaheturniiri I ring (B): kl 19 Spordikool-1 vs. KG.

ÜLESKUTSE
Filmitalgutel landid vees – rahvafilm otsib osalejaid!
Filmitalgute jooksul valmiva, maailmalõpu eelõhtu teemalise rahva ühisfilmi jaoks otsitakse peaosatäitjaid, kõrval-osatäitjaid ja filmimeeskonna liikmeid. Kandideerimine toimub Filmitalgute kodulehe www.filmitalgud.ee kaudu. Filmitalgute rahvafilmis on näitlejate jaoks rolle igale maitsele – peategelased Mihkel ja Brenda, tõre viimane lotomiljonär Ervin, uljas sõprade seltskond ja hajevil perekond ning muud huvitavad tegelased, kellega tee peal kokku põrgatakse. Kõik näitlejaks kandideerijad saavad osaleda Filmitalgute filmi massistseenides. Endiselt on avatud stsenaariumi kirjutamise voor, kus kavalamad näitlejahakatised saaksid just neile sobiva rolli Filmitalgute loosse sisse kirjutada. Mida veenvam on kirjutis, seda tõenäolisem, et just selline tegelane filmi lõpuks ka jõuab. Filmitalgutel valmiva filmi stsenaarium lüüakse lukku juba märtsi lõpuks. Lisaks näitlejatele on Filmitalgutele vaja võttemeeskonna liikmeid. Otsitakse igasuguseid filmitegijaid režissööridest heliloojate ja valgustajateni välja. Tehnilised oskused ei ole olulised – kõik võttemeeskonna liikmed tegutsevad koos professionaalidest juhendajatega. Välja valitakse mitu võttemeeskonna koosseisu ning lõpliku valiku teevad oma ala professionaalid. Pärast näitlejate ja võttemeeskonna valimisi hakatakse otsima ka abilisi võtteplatsile: kokki, autojuhte, tankiste, jooksupoisse… rolle on palju ja samuti võimalusi võttepäeval osaleda. Lisainfo: Mikk Rand, Filmitalgute üldkorraldus, tel 51 00 048, mikk@kinobuss.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)