WRIS: Eestlane eelistab taas individuaalseid eksootikareise

Wris Reisibüroo hinnangul on nõudlus reiside järele jõudnud majanduslanguse eelsele tasemele ning odavamatele paketireisidele eelistatakse kvaliteet- ja individuaalreise eksootilisematesse sihtkohtadesse.

Wris Reisibüroo juhatuse liige Krista Esta vahendas nädalavahetusel toimunud Touresti messi järgselt, et eestlaste reisihuvi on taas tõusuteel. „Meie käive Tourestil oli viimase kolme aasta parim – messikogemuse põhjal võiks küll öelda, et masu on möödanik. Odavatele viimase hetke pakkumistele eelistati varasemast rohkem kvaliteet- ja individuaalreise kaugematesse ja eksootilisematesse kohtadesse nagu Mauritius, Mehhiko ja Bali. Euroopa sihtkohtadest tõusid nõudluse poolest esile Itaalia ja Prantsuse Riviera,“ märkis Esta.

Individuaalreiside kestvuseks eelistati nädalat kuni kahte, hinnaklass jäi vahemikku 300-1600 eurot inimese kohta. Populaarsed olid ka mõnepäevased linnareisid, mis pakuvad meeldejäävaid elamusi erinevates Euroopa suurlinnades nagu Pariis, Barcelona, Praha, London ja Oslo. Tänavu 20. tegevusaastat tähistav Wris Reisibüroo korraldab peamiselt ameti- ja spetsiaalreise ning paneb kokku individuaalreise reisija soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)