Saare Paat läks Helsingi paadimessile tuttuue alusega (1)

Saare Paat läks Helsingi paadimessile tuttuue alusega

TOOTMISES: Saare 38 (esiplaanil) esimene väljalase tehases valmimas. Päris merel jahist veel fotosid ei olegi. Tagumises nurgas on näha ka mudelit Saare 41.
Foto: Saare Paat

Sel nädalal Helsingis toimuval paadimessil Vene 11 on esmakordselt vaatamiseks väljas Saare Paadis veel eelmisel nädalal viimast lihvi saanud uus jahtlaevamudel Saare 38.

Saare Paadi tegevjuhi Peeter Sääse sõnul on Saare 38 matkapurjekas, mis konkureerib turul mitmete maailmakuulsate kaubamärkidega. Eelkõige on selles tooteklassis põhiargumendiks kvaliteet, märkis Sääsk. “Värske disain ja kõrgkvaliteetsete materjalidega kvaliteetselt teostatud töö. Arvestada võib ka mõningase hinnaeelisega,” pakkus Sääsk, millised võivad olla Saare 38 eelised.

Olgugi et esimene selle seeria mudel lahkus Nasval asuvast tehasest alles pühapäeval, on tootjal juba sõlmitud neli ostulepingut uue mudeli peale. “Sellist praktikat esineb tavaliselt tuntud kaubamärkide puhul. Eelduseks on usaldus kaubamärgi, disaineri ja tootja vastu,” selgitas Sääsk, mis paneb inimest ostma n-ö põrsast kotis. Sääse sõnul on potentsiaalsetes ostjates usaldust tekitanud eelmise mudeli Saare 41, mis sai palju positiivset vastukaja ja tunnustust, kõrge kvaliteet.

Saare Paadi tegevjuht nentis, et Saare-nimelisi mudeleid ei saa võrrelda, kuna neist igaühel on erinev mugavustase ja hinnakategooria. Siiski on Saare 38 puhul tema sõnul kindlasti rakendatud mõningaid edasiarendusi ja uusi ideid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)