Üleskutse: Help.ee ühendab heategevusliku mõtteviisiga inimesi (2)

Vastavatud heategevusportaal Help.ee (www.help.ee) koondab ühte veebikeskkonda heategevusprojektid ja -ühendused. Leht koondab infot nii kohalike kui ka välismaiste heategevusalgatuste kohta ning pakub professionaalset abi nende kuuldavaks tegemisel. Algatuse taga on vabatahtlikest eraisikud.

Teiste märkamine ja aitamine võiks olla meie kõigi elu normaalne osa. Help.ee lihtsustab nüüdsest oluliselt nii abi otsimist kui ka selle pakkumist, kogudes valdkonnast olenemata aktuaalsed algatused kokku ühte lihtsalt hoomatavasse keskkonda. Abipakkujad saavad projekti panustada mitmel erineval viisil nagu vabatahtlik töö, annetamine, oskuste-teadmiste jagamine, info levitamine. Aidata saavad nii ettevõtted, sõpruskonnad kui ka üksikisikud.

Help.ee kommunikatsioonijuhi Dajana Tiitsaare sõnul on tänaseks uude keskkonda tee leidnud juba mitukümmend toredat heategevusorganisatsiooni ning neid tuleb järjest juurde. “Me lähtume põhimõttest, et konkurentsil heategevuses kohta ei ole. Meie poolt välja pakutud heategevuskeskkond on aknaks kõigile ühendustele, kes soovivad endast laiemale avalikkusele märku anda,” lisas Tiitsaar.

“Selleks kõige efektiivsemaks lahenduseks on saanud sotsiaalvõrgustikud. Juba enne portaali ametlikku avamist oli meil Facebookis sõpradest-tuttavatest kogunenud ligi 900-liikmeline fännklubi,” märkis Tiitsaar. “Kutsumegi siinkohal kõiki, kel süda õiges kohas ja kes tahaksid aidata, portaali Facebooki lehega liituma, et infovahetust heategevuse eesmärgil hoogustada.”

Kõikide projektide tausta uurib enne avalikustamist hoolikalt sisutiim. Kõige pakilisemate SOS-teemade üle hakkab otsustama portaali asutajatest koosnev nõukogu. Help.ee (www.help.ee , www.facebook.com/help.ee) on 2011. aasta alguses eraisikutest vabatahtlike toel asutatud heategevusportaal, mis koondab enda alla erinevad heategevusorganisatsioonide või muude ühenduste algatatud heategevusprojektid. Help.ee eestvedajad on grupp eraisikuid, ametioskustelt kogenud professionaalsed turundajad, PR-inimesed ja teised intelligentsed kodanikud, kellel on süda õiges kohas ja kes otsivad oma oskustele sügavamat rakendust.

Kaupo Kalda
Help.ee asutaja

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)