Üliõpilased jätkavad pooleli jäänud õpinguid

Sel õppeaastal jätkab TTÜ Kuressaare kolledžis kaks eksüliõpilast, kellel õpingud varem pooleli jäänud. Kolledži direktori Anne Keerbergi sõnul võeti kolledžisse tagasi üks turismi- ja toitlustuskorralduse ning üks elektrooniliste süsteemide eriala üliõpilane.

Praeguseks kevadsemestriks kolledž kohti juurde ei taotlenud, kuid järgmisel sügisel on veel võimalik TULE-programmi (Tule Uuesti, Lõpeta Edukalt) raames oma katkenud kõrgkooliõpinguid ka TTÜ Kuressaare kolledžis jätkata.

Tingimuseks on see, et eelnevalt peab läbitud olema vähemalt pool õppekavast. Keerberg märkis, et võimalik on taotleda kohta ka lähedasel erialal, mitte täpselt sellel, mis pooleli jäi. “Seega on näiteks võimalik jätkata meie elektroonsete süsteemide erialal ka mõnel sellisel tudengil, kellel jäi TTÜ infotehnoloogias pooleli lähedane eriala,” selgitas kolledži direktor.

Tehnikaülikoolis jätkab TULE-programmiga õpinguid 37 tudengit: bakalaureuseõppes 28, inseneriõppes 2 ja magistriõppes 7 üliõpilast. Kokku esitati üle 50 avalduse, kuid osa avalduse esitanuist ei kvalifitseerunud. Vastuvõtt TULE-programmi lõppes reede õhtul.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)