Töötukassa avas iseteenindusportaali

Vastvalminud portaal iseteenindus.tootukassa.ee muutub ajapikku töötukassa virtuaalseks bürooks, kus on võimalik kasutada mitmeid töötukassa teenuseid. Praegu saavad kõik huvilised otsida ja vaadata töötukassa avalikke tööpakkumisi. ID-kaardi või mobiil-ID-ga sisse loginud kasutajad saavad luua oma CV, kandideerida töökohtadele, hallata oma töösoove, vaadata töötukassale esitatud avaldusi ja nende kohta tehtud otsuseid ning teavitada töötukassat oma andmete muutumisest või töö leidmisest.

ID-kaardi või mobiil-ID-ga sisse loginud tööandjad saavad lisada ja hallata oma ettevõtte tööpakkumisi, otsida sobivaid kandidaate iseteeninduskeskkonna kasutajate hulgast, hallata kandideerinud tööotsijate infot. Lisaks on võimalik taotleda koondamishüvitist. Lähiajal saavad tööotsijad võimaluse broneerida vastuvõtuaega töötukassa nõustaja juurde, samuti esitada avaldusi: töötutoetus, töötuskindlustus, ettevõtluse alustamise toetus.

Tööandjate jaoks lisandub võimalus hallata töötukassaga sõlmitud lepinguid ja edastada nende täitmisega seotud informatsiooni (tööpraktika, palgatoetus jne). Uus iseteeninduskeskkond on loodud võimalikult kasutajasõbralik. Selleks kaasati arendusprotsessi reaalsed tööotsijad ja tööpakkujad, kes andsid arendajatele väärtuslikke näpunäiteid toimiva infokeskkonna loomiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)