Krimi

Purjus piiga ründas korrakaitsjaid
Ööl vastu laupäeva ründas purjus tütarlaps kella 2 paiku Kuressaares abipolitseinikku ja solvas ametikohustusi täitvat konstaablit. Alkoholijoobes 19-aastane tütarlaps rikkus Kuressaares avalikku korda ning kui politsei ta kinni pidas, sõimas ta politseiametnikke ja ka lõi neist ühte. Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Annely Ermi sõnul alustati juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust paragrahvide alusel, mis käsitlevad solvamist ja laimamist ning võimuesindaja või muu avalikku korda kaitsva isiku suhtes vägivalla toimepanemist seoses ametikohustuste täitmisega.

Auto sõitis tammilt alla
Laupäeval kell 14.20 toimus liiklusõnnetus Väikese väina tammil, kus sõiduauto Volvo, mille juht on selgitamisel, sõitis tammilt alla. Sõidukis viibinud 34-aastane Annes ja 37-aastane Mikk toimetati Kuressaare haiglasse. Sündmuskohale ruttasid ka päästjad, kes võtsid süttimisohu vältimiseks lahti auto akujuhtmed.

Mändjalas käidi hoonetes sees
Ajavahemikus 19.–20. jaanuar on Kaarma vallas Mändjala külas sisse tungitud asutuse hoonetesse. Politsei on juhtumi uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 36 korda, sh täna 1)